Skocz do zawartości

KTM SX 250 2T, ogłoszenie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, nie wiem czy dobry dział wybrałem więc jak coś źle proszę o przeniesienie. Zamierzam zmienić motocykl i rozglądam się za czymś konkretnym. Ma to być 250 2t i natrafiłem na coś chyba najbardziej sensownego z mojej okolicy i w promieniu 200 km. Zamieszczam link do ogłoszenia. Proszę Was o opinie może ktoś widział go kiedyś?

 

http://tablica.pl/oferta/ktm-sx-250-CID5-ID2xZhb.html#2ee9478e68;r:18;s:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło mówił że specjalnie zmienił po remoncie bo miał 2gie (czyli te założone) bardziej dojechane żeby po remoncie stawiało mniejszy opór. Ale skoro to jest exc a ktoś sprzedaje jako SX to już może dawać do myślenia. W tym problem, że nie mam nikogo w znajomych co jeździ na KTM a ja na nich słabo się znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exc 250 ma 6 biegów dopiero od 2011 roku. Ten model czy to jest exc czy sx będzie miał 5. Motocykl wygląda na składaka, półki od exc, silnik od strony magneta wygląda na exc, zbiornik paliwa mały czyli sx, felgi powinny być czarne w modelu 2006, końcówka wydechu krótka czyli crossowa. Zawias, rama, wahacz wygląda na model 2006.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exc 250 ma 6 biegów dopiero od 2011 roku. Ten model czy to jest exc czy sx będzie miał 5. Motocykl wygląda na składaka, półki od exc, silnik od strony magneta wygląda na exc, zbiornik paliwa mały czyli sx, felgi powinny być czarne w modelu 2006, końcówka wydechu krótka czyli crossowa. Zawias, rama, wahacz wygląda na model 2006.

EXC w 2006 nie miały czarnych felg. bak mi sie widzi że właśnie jest duży jak w EXC.

No i ten z ogłoszenia nie ma kutych półek czyli jak w exc.

Końcówka wydechu z kolei jest krótka jak w 125. Patrze teraz na zdjęcie plakatu KTM 06r i nawet ta od sx 250 powinna trochę wystawać.

Przednie lagi wydaja mi się coś cienkie jak te z przed 2003 ale może mi sie tylko wydawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama 2006-2007, silnik EXC, Amor tylny SX, tylnie koło EXC, zbiornik EXC, czyli to EXC bez papierów z zmienionym bo stary wylał amorem, wywalonymi lampami chociaz elektrownia z EXC zostala, w teren napewno lepsze niz SX, lampy se możesz dokupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym problem że się nie znam na tych KTMach. Koleś twierdzi że to normalny sx. Loteria, nie miałem jak w ten weekend pojechac i go obejrzeć ale poproszę swojego mechanika żeby ze mną pojechał i pomógł mi w wyborze. Ale dzięki za odpowiedzi, na pewno się przydadzą :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...