Skocz do zawartości

Nie pali po zimie dziwny dzwiek po uzyciu startera


mageas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam kawasaki zxr6 f z 95 roku pojemność 600 i w zimie go nie odpalałem bo byłem zagranica a gdy nie dawno wrucilem napotkalem taki problem że motocykl wogule nie pali tylko podczas naciskania startera wydaje dziwny dziwek mianowicie (tak jak by trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr) cos takiego załanczam filmik odnośnie tego dzwieku Prosze o pomoc co sie stalo że motocykl nie chce palic nie znam sie bardzo a sezon tusz tusz Proszę o pomoc. tutaj umieszczam link do filmiku na youtube ktorym zamieścilem jak to wyglada i jaki to jest dzwiek Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok podłacze na dzien do ładowania mam takie pytanie jeszcze lepiej ładowan na 12v czy 24v? a jak to nic nie pomoże to może to być cos innego in akumulator?

 

Wyjmij akumulator z motocykla i go wyczyść a zobaczysz nadruk ile Volt powinna mieć ładowarka.

Przy okazji wyczyścisz sobie klemy akumulatora z nalotu i przewody do nich przykręcane.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok podłacze na dzien do ładowania mam takie pytanie jeszcze lepiej ładowan na 12v czy 24v? a jak to nic nie pomoże to może to być cos innego in akumulator?

Stary no jasne ze 12V, i odpowiedzialny jest tu tylko i wylacznie akumulator przy objawach jakie podales.

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuje za pomoc jeszcze jedno pytanie ile gdzieś się musi ładowac taki aku? 8-12 godzin czy dluzej a może też być ze to jest żelowy i trzeba bedzie nowy? zrobie tak jak mowiliście i sprawdzę to jutro czy działa i do kolegi do moto tez go podczepie i zobaczymy . aha zapomnialem dodac jak naciskalem starter to zielona kontrolka przygasała zauwazylem to jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewidentnie masz objaw słabego aku - co potwierdziłeś finalnie przygasaniem kontrolki - jest tak słaby, że przygasa :)

jak zostawisz aku na noc będzie ok. jak rano nie odpali - idź po nowe aku.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz aku Landport, marka z Holandii, to pisz do mnie. Ceny są dobre, znacznie tańsze niż Yuasa a znacznie lepsze niż chińskie g..... .

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za info zapamietam a otuz naładowałem akumulator i jest juz ok tylko że motor wogule nie chce odpalic ani na saniu ani bez wogule nie wiem co mam juz zrobic widziałem że korek mam przekrecony innaczej niz miałem a teraz nie pam,ietam jak go spowrotem na rezerwe ustawic może by mi ktos pomugl badz podpowiedzial jak to zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...