Skocz do zawartości

Suzuki Gs500 dla dwóch osób?


Rekomendowane odpowiedzi

nie popadajmy w paranoje.

 

GS 500 lub Kawasaki Er5 na pierwsze moto jest wręcz idealne, chłopak nie jest postury Pudziana i jego plecaczek też więc spokojnie nie będzie się męczył na tego typu sprzęcie.

 

A kupowanie wg mnie na pierwsze moto, ciężkiego sprzętu o pojemności powyżej 500ccm i mocy powyżej 60KM mija się z celem.

 

Niech najpierw złapie bakcyla na mniejszym sprzęcie i nauczy się jeździć a z czasem przesiadać się na moto o większej pojemności.

 

Ja mam GS400 czyli dziadka i słabsze moto nż GS500, jak dla mnie brakuje kilku KM, jeździłem GS500 i jak dla mnie motocykl jest wystarczający, poa tym jak chcesz jeździć z plecaczkiem to czy będziesz jechał GS czy najnowszą Hayabusą, to wątpie czy Ci pozwoli plecaczek jechać więcej niż 90km/h :)

 

moja żona jak już czuję że jest dla niej za szybko to mnie ściska w okolicach intymnych bym zwolnił :)

Edytowane przez cycoh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie popadajmy w paranoje.

 

GS 500 lub Kawasaki Er5 na pierwsze moto jest wręcz idealne, chłopak nie jest postury Pudziana i jego plecaczek też więc spokojnie nie będzie się męczył na tego typu sprzęcie.

 

A kupowanie wg mnie na pierwsze moto, ciężkiego sprzętu o pojemności powyżej 500ccm i mocy powyżej 60KM mija się z celem.

 

Niech najpierw złapie bakcyla na mniejszym sprzęcie i nauczy się jeździć a z czasem przesiadać się na moto o większej pojemności.

 

 

Ja waże 110kg/wzrost 188 "mój plecaczek" 50kg (momemntami niecałe)

nikt nie każde zapie**alać po 150 czy 200 /h

cały czar jest np. przy wyprzedzaniu (szczególnie większych aut), do tego płynność w jeżdzie i ekonomia przy większym ciężarze

poza tym SUZI jest wygodna i duża (no może jedyny minus jak na mnie, za wysoko podnóżki)

kolega Szefer w pierwszym poście pisał, że "najbardziej podobają mu się ścigawki", więc połaczenie ekonomii, w miare mocy, w miarę wygody turystyki oraz sportowego designe ( o wiele bardziej niż gs500) to GSX600F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fakt ten gsx600 też ładna bestia ;) Ale teraz mam do was takie pytanie, ponieważ postanowiłem najpierw strój potem moto. Także gdzie i kiedy najlepiej zaopatrzyć się w sprzęt w Warszawie lub jej okolicach lub Rzeszów i jego okolice. Na cały strój mam około 2 tysi i chciałbym zakupić za to buty kombinezon rękawice i kask. Więc, że nie jest to dużo, dlatego chyba w okresie wakacyjnym nie ma sensu nic kupować tylko zaczekać na jakieś wyprzedaże, tylko kiedy takie następują w sklepach z akcesoriami na moto i który sklep polecacie w wyżej wymienionych miastach ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz możesz uznać, że zawracam tylko dupę, lub szukam kolegów - a czy jest w tym coś złego ? Mam na moto teraz 7 tysięcy, planowałem wydać ~3000 tysie na dwa stroje, po zapoznaniu się z cenami i opiniami bardziej doświadczonych użytkowników zwiększyłem kwotę przeznaczoną na stróje do 4 koła, na moto zostaje mi 3, biorąco pod uwagę że w lipcu mogłoby to być 4. Poza tym również tu na forum znalazłem rady co do kupowania moto i zalecają kupno pod koniec zimy albo i w zimie bo taniej i coś może w tym jest.
Jeśli ktoś uważa, że zawróciłem wam tylko głowę - przepraszam. Mimo to doszedłem do wniosku że poczekam na przyszły sezon i kupię łachy po sezonie a i moto przed albo na początku wiosny.


A rozejrzę się za tym outletem, dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z tymi cenami to pic na wodę fotomontaż. Handlarze trochę obniżają ceny, ale dobre moto i tak będzie "drogie".

Więc nie słuchaj pierdół, że po sezonie można wyrwać okazję. No chyba że taką zajeżdżoną przez cały sezon...

Poza tym, jak wyobrażasz sobię jazdę próbną w śniegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...