Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadaczy Ksetki pytanie posiadam zegary temperatury cieczy i poziomu paliwa czy ktoś posiada schemat gdzie podłączyć, czy myszą być specjalne czujniki czy wystarczy wpiąć się do instalacji. Tyb bardziej że mam ją rozebraną :biggrin:.Pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam setki ale może napisz trochę więcej informacji. Czy są to dedykowane czy akcesoryjne? Czy w oryginale masz wskaźnik temp i poziomu paliwa?

Jakieś foto?

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadaczy Ksetki pytanie posiadam zegary temperatury cieczy i poziomu paliwa czy ktoś posiada schemat gdzie podłączyć, czy myszą być specjalne czujniki czy wystarczy wpiąć się do instalacji. Tyb bardziej że mam ją rozebraną :biggrin:.Pozd

Instalacja przystosowana , zegar poziomu paliwa tylko podłączamy , do zegara temperatury potrzeba czujnika ( w miejsce zaślepki w korpusie pompy wody i oleju wkręcamy czujnik ) i przewodu łączącego czujnik z wiązką pod zbiornikiem paliwa .

A tak poza tym coś mi tu nie pasuje : LT ma zegary w standardzie .

( Jak Twoje K 100 jest od Juliana W. , to to jest RT )

Edytowane przez R100R1993
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz nie jest to LT tylko RT i jest ta od Julka zegary mam do BMW. Z zegara od poziomu paliwa wychodzi wtyczka na 4piny, a zegar od temperatury wody jest na wsuwki. Ka100 mam rozebraną więc pomyślałem że może bym coś dorzucił tak więc wypadło na te zegary. Potrzebował bym schematu gdzie i pod co podłączyć. Łukasz? czy to Ty .Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz nie jest to LT tylko RT i jest ta od Julka zegary mam do BMW. Z zegara od poziomu paliwa wychodzi wtyczka na 4piny, a zegar od temperatury wody jest na wsuwki. Ka100 mam rozebraną więc pomyślałem że może bym coś dorzucił tak więc wypadło na te zegary. Potrzebował bym schematu gdzie i pod co podłączyć. Łukasz? czy to Ty .Dzięki za info

W sumie to ja ...

jak masz zdjętą owiewkę i zbiornik to mogę się przyjrzeć motocyklowi ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...