Skocz do zawartości

Kupie 500-600ccm


Farbuska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą nie wiedziałem że moto z '06 już za tyle można kupic...... ale krótki research podany przez filipr pokazuje że chyba trzeba sprzedac moto bo za chwile bedzie warte tyle co ubezpieczenie a o serwisie nie wspomne ..... MT 03 faktycznie dla kobiety może byc ok ...... i mało tego jeździ więc zawsze jakaś atrakcja i wyróżnienie z tłumu.

 

Mistral - nie zerkałem po fotkach nawet szczegółowo, więc trudno określić stan tych sprzętów. Wg mnie to trzeba śmigać a nie sprzedawać :)

W każdym razie myślę, że jeśli sprzedający jest pewien sprzętu, był serwisowany i jest w dobrym stanie to te 10.000PLN na sprzęt z 2006 roku nie starczy. Z ciekawości spojrzałem i chyba żaden z oferowanych na otomoto MT-03 nie pochodzi z Polski, czyli ich przeszłość stoi pod znakiem zapytania wielkim...

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farbuska.

 

Koło 10 tys też znajdziesz MT-03. Ja tylko chciałem zwrócić uwagę na sprzęt niezbyt popularny i być może pomijany w wyszukiwarkach bo pojemność jest 660.

http://otomoto.pl/yamaha-mt-mt-03-M3551132.html

http://otomoto.pl/yamaha-mt-03-mt03-mt-03-M3496666.html

http://otomoto.pl/yamaha-mt-mt-03-uzywany-mt03-M3509324.html

 

O sprzęcie nie wiem jednak nic poza tym, że moim zdaniem dla kobiety kozacko wygląda :)

Ale to tylko moje zdanie

Aha - nie sugeruję tych konkretnych z linków, tylko uświadamiam że ceny zaczynają się od 10.000 PLN

 

 

Pozdr.

F.

 

No niestety 10.000 max. Zreszta, jak dla mnie, to zbyt "futurystyczna" maszyna :-)

Pozdrawiam

 

Swoją drogą nie wiedziałem że moto z '06 już za tyle można kupic...... ale krótki research podany przez filipr pokazuje że chyba trzeba sprzedac moto bo za chwile bedzie warte tyle co ubezpieczenie a o serwisie nie wspomne ..... MT 03 faktycznie dla kobiety może byc ok ...... i mało tego jeździ więc zawsze jakaś atrakcja i wyróżnienie z tłumu.

 

Raczej nie zalezy mi na tym zeby jakos specjalnie wyrozniac sie z tlumu :-)

Pozdrawiam

Edytowane przez Farbuska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poszukaj Yamahy FZS600. Fajny, mało awaryjny i przyjemnie prowadzący się sprzęt, na dodatek jest szansa, że nie znudzi się tak szybko z powodu sporej mocy (wiem z doświadczenia :). Do 10000 papierków na pewno coś znajdziesz. Zobacz sobie na forum Fazera, Może ktoś coś sprzedaje.

Edytowane przez Ricardus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poszukaj Yamahy FZS600. Fajny, mało awaryjny i przyjemnie prowadzący się sprzęt, na dodatek jest szansa, że nie znudzi się tak szybko z powodu sporej mocy (wiem z doświadczenia :). Do 10000 papierków na pewno coś znajdziesz. Zobacz sobie na forum Fazera, Może ktoś coś sprzedaje.

Oooo, dziekuje bardzo za naprowadzenie :-) poszperam, poszperam a moze akurat cos godnego uwagi znajde! Fajna maszyna :-D

Dzieki

Pozdrawiam

 

Polecam ten....dogadamy się...a warto!!! :)

http://tablica.pl/of...D5-ID1JTmp.html

 

 

Wiem...nie czarny......ale fajna maszynka:)

 

No, nie czarny :-) i rok produkcji nie ten...

Ale dzieki :-D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem ze jak Fazer, to tylko przed 2005 rokiem :-) po 2005 tez sa takie jakies strasznie kosmiczne... nie wiem jak wam ale mi nie bardzo sie one podobaja... Tylko widze ze kiepsko jest z wersja naked...

 

Fzs600 chyba za mocny jak kolezanka szuka 500-600.

Moze cbf albo bandit?

 

Pozdr.

F.

 

Mocny? Przeciez to tez 600!

Przyznam sie ze Cbf'y ogladam juz od dluzszego czasu (zarowno 500 jak i 600) tak samo Hornet'y mnie zaintrygowaly :-)... cos mnie ciagnie do Hondy i sama nie wiem dlaczego :-) ale to wlasnie one wygladaly na takie mocno "zmeczone" na aukcjach ze az nie chcialo sie jechac ogladac ich na zywo, szkoda czasu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się też mocno nad banditem! Bardzo fajny sprzęt, a w dodatku tani w eksploatacji z mnóstwem dostępnych części nowych i używanych (np na wypadek jakiegoś małego szlifa). Cała masa akcesoriów pozwoli Ci również zidnywidualizować moto pod własne potrzeby.

 

Przypadkowa aukcja dla przykładu:

 

http://otomoto.pl/suzuki-bandit-gsf-600-gsf600-igla-z-niemiec-M3533923.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się też mocno nad banditem! Bardzo fajny sprzęt, a w dodatku tani w eksploatacji z mnóstwem dostępnych części nowych i używanych (np na wypadek jakiegoś małego szlifa). Cała masa akcesoriów pozwoli Ci również zidnywidualizować moto pod własne potrzeby.

 

Przypadkowa aukcja dla przykładu:

 

http://otomoto.pl/suzuki-bandit-gsf-600-gsf600-igla-z-niemiec-M3533923.html

 

Dzieki, Bandit'a rowniez wezme pod uwage :-) w sumie tez fajne moto!

Dziekuje

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naked jest ok ...... do czasu jak nie zaczniesz wypraw nad morze lub w góry z większymi prędkościami ..... no powiedzmy 120 +

wtedy docenia się te ''nie podobające się '' owiewki, itd.

 

sam miałem naked ..... teraz jest fazer ..... to co jeszcze bardzo mi się podoba i jest mega przedatne podczas jazdy to .....to że lusterka są na stałe przymocowane do owiewki .... czyli jak w samochodzie stabilnie ......nakad ma lusterka przy kierownicy ...... ja dodatkowo mialem jakies tuningowe małe ....i podczas jazdy musiałem się skupic żeby dobrze wszystko zobaczyc ....... bo kierownica zawsze jest w ruchu ..... i są jakieś drgania ....

 

to tylko taka uwaga ....... mi to w każdym razie przeszkadzało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naked jest ok ...... do czasu jak nie zaczniesz wypraw nad morze lub w góry z większymi prędkościami ..... no powiedzmy 120 +

wtedy docenia się te ''nie podobające się '' owiewki, itd.

 

sam miałem naked ..... teraz jest fazer ..... to co jeszcze bardzo mi się podoba i jest mega przedatne podczas jazdy to .....to że lusterka są na stałe przymocowane do owiewki .... czyli jak w samochodzie stabilnie ......nakad ma lusterka przy kierownicy ...... ja dodatkowo mialem jakies tuningowe małe ....i podczas jazdy musiałem się skupic żeby dobrze wszystko zobaczyc ....... bo kierownica zawsze jest w ruchu ..... i są jakieś drgania ....

 

to tylko taka uwaga ....... mi to w każdym razie przeszkadzało

 

Dziekuje za cenne rady :-) moze masz racje, tzn. na pewno masz! Przemysle to jeszcze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawasaki ma ER-6 z 650cm3. Świetny na pierwsze moto, a i na dłużej wystarczy. Dostępna wersja z owiewkami jak i bez. Produkowane od 2006 roku. Te pierwsze sztuki mogę być w okolicach 10 tys, choć ja za swojego chcę nieco więcej.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...