Skocz do zawartości

Jasna Góra 2013


medor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Z uwagi na to, że tegoroczna "Częstochowa" organizowana jest przez dwa niezależne stowarzyszenia w dwóch oddzielnych terminach, a nasze forum nie faworyzuje żadnej ze stron, pozostawiam jedynie informacje o terminach spotkań. Więcej szczegółów i argumentów na stronach organizatorów. Myślę, że każdy wybierający się na rozpoczęcie w Częstochowie jest osobą na tyle dojrzałą, że podejmie decyzję sam, a wszelkie dyskusje, w szczególności poniżej poziomu krytyki są tutaj niepotrzebne.

 

Pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje nie przypinać polityki ani ideologii tylko jechać na który komu pasuje .Teraz już został się drugi termin :biggrin: na który i ja pojadę bo akurat mi pasuje bez podtekstów :crossy:

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to za nami 1/2 zlotu bo druga część w najbliższy weekend. I pierwszy i drugi jest gwiaździsty, nie wiem o co chodzi , nie pytam który lepszy proszę tylko wyjaśnić różnice kto, co i dlaczego.

Zloty Gwiażdziste zapoczątkował i organizował przez lata Wiktor Węgrzyn i stowarzyszenie Motocyklowy Rajd Katyński z pewną ideą i zasadami, rok temu lewactwo próbowało podstępnie przemycic tam komercję na co organizator nie zgodził się i przeniósł zlot do Gietrzwałdu. W tym roku było podobnie tyle że organizator zmienił termin zlotu a nie miejsce, z 20-21 kwietnia na 13-14 kwietnia

Więcej informacji pod tym linkiem

 

http://www.rajdkatynski.net/108-komunikat-1-13.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dlaczego Pan Wegrzyn nie kontynuje zlotów w Gietrzwalcie,po co ta walka?

A po drugie miasto ponosi koszty wiec ma prawo do komercyjnego wykorzystania zlotu.Tak samo pielgrzymki powinne wreszcie przynosic dochody bo jest co robic .Czestochowa to nie tylko Klasztor i pomniki.Do remontu jest cala infrastruktura.

Edytowane przez danielpotas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego ma w Gietrzwałdzie kontynuowac jak zawsze organizował w Częstochowie, niech pan prezydent szanowny organizuję w innym terminie i tyle w temacie po drugie miasto ani nikt inny nie ma prawa podpinac sie pod czyjąś imprezę i wykorzystywać do czegokolwiek reguluje to prawo o zgromadzeniach, po trzecie jakie koszty miasto ponosi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dlaczego Pan Wegrzyn nie kontynuje zlotów w Gietrzwalcie,po co ta walka?

A po drugie miasto ponosi koszty wiec ma prawo do komercyjnego wykorzystania zlotu.Tak samo pielgrzymki powinne wreszcie przynosic dochody bo jest co robic .Czestochowa to nie tylko Klasztor i pomniki.Do remontu jest cala infrastruktura.

 

Podpisuję się w pełnej rozciągłości :) Nie każdy mieszkaniec Częstochowy jest fanem motocykli. Dla nie których to problem - korki, hałas i tak dalej. Co złego w tym że przy okazji miasto coś na tym zyska. Ale Węgrzynowi żal dupe ściska

Edytowane przez volumax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...