Skocz do zawartości

Sportowe sety do motocylka CBR F3


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Na moim motocyklu są zamontowane sportowe (tak mi się wydaje) sety firmy Spondon. Chciałbym je sprzedać, ewentualnie zamienić na oryginalne. Ile mogą być warte? Ktoś się orientuje co to za firma bo niewiele wygooglowałem.

 

ps. mam nadzieje, że dobry dział, bo wrzuciłbym do sprzedam, ale nie wiem ile za to wołać :)

 

Zdjęcia setów:

img0782vbg.th.jpgzdjecie1xq.th.jpgzdjecie2k.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są warte tyle, ile ktoś jest w stanie za nie dać :-) W związku z Youngtimer Cup w Poznaniu może być zainteresowanie!

Zgadza się, ale dużo osób pyta o cenę i nie chciałbym ich odstraszyć, a z drugiej strony nie chciałbym oddać za 1zł :)

 

 

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5zł :)

poważnie nie wiesz ile wstaw na allegro zrób licytacje dostaniesz tyle ile są warte. Ogólnie to nawet 200-400zł ale z drugiej strony trzeba na to amatora ,raczej nikt nie kupi do zwykłej F3 a też nie wiele osób ściga się na F3. Jeśli już to, też nie koniecznie do starszego moto chcą dokładać kupe kasy. Więc wszystko zależy od konkretnego amatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5zł :)

poważnie nie wiesz ile wstaw na allegro zrób licytacje dostaniesz tyle ile są warte. Ogólnie to nawet 200-400zł ale z drugiej strony trzeba na to amatora ,raczej nikt nie kupi do zwykłej F3 a też nie wiele osób ściga się na F3. Jeśli już to, też nie koniecznie do starszego moto chcą dokładać kupe kasy. Więc wszystko zależy od konkretnego amatora.

 

Najchętniej zamieniłbym je na seryjne, albo będę musiał pogłówkować jak zamontować boczną stopkę.

 

 

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...