Skocz do zawartości

Zamienie GS 400 na Er5/GS500


cycoh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie siedzę w szpitalnych salach i kombinuje z nudów :)

 

Rozmyślam nad zmianą motocykla na coś nowszego ( wszystko inne będzie nowsze od mojego :) )

 

opiszę co mam :

zdjęcia w tamacie 'zawartośc mojego garażu"

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/158212-zawartosc-mojego-garazu/page__fromsearch__1

 

 

GS 400 z 1979r silnik w dobrym stanie skrzynia sprzęgło również, nie bierze oleju, nie kopci, teraz trzeba by zrobić gaźniczki ( czyszczenie i regulacja, membranki dobre, ale mam zamiar w marcu to ogarnąć)

ogólnie wszystko działa hamulce światła, lagi nie ciekną, lata na oleju motul 15w40

 

rozmyślam nad zamianą na coś o podobnej pojemności ale młodsze :) Jakaś ER5 lub GS500

nie mam ciśnienia na sprzedaż bo lubię ten motocykl ale jak zaczną remontować mi linie kolejową do roboty to będę chciał się przerzucić na moto na dojazdy do pracy 70km w jedną stronę, mój GS dzielnie znosi podróże , ale wiadomo po kilku latach zaczyna już brakować mocy :)

 

wiadomo że motocykl posiada pełną dokumentację a posiadam go od 4 lat.

 

w razie pytań PW lub tel 512 913 640

Edytowane przez cycoh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wiem że on z roku na rok staję się bardziej wartościowy, wiadomo że nie wezmę za niego majątku, ale patrząc po cenach tego modelu na allegro na kwoty coś około 3.000 w zwyż powinienem liczyć.

 

z drugiej strony wiem że nie kupię lepszego motocykla za takie pieniądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...