Skocz do zawartości

Honda CB 650 C, 1980r.


alex1151
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem, w moim motorze rozrusznik na zimnym silniku kręci ładnie, natomiast jak silnik złapie temperaturę to rozrusznik nie daje rady. Silnik ostygnie i wszystko wraca do normy. Ktos spotkał sie czymś takim w tym modelu? Zabralem sie za szukanie takiego rozrusznika...ale znalezienie go lub zestawu naprawczego chyba graniczy z cudem:) Pomożecie dobra radą? Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomożecie. Zmień aku i wszystko wróci do normy. Poważnie :)

Ja wiem, możesz mieć wątpliwości, więc jak będziesz miał zagrzanego koło szopy czy samochodu, to podłącz inne aku, nalepiej od moto, ale żeby się przekonać możesz też na kablach od samochodu pociągnąć. na 99% ruszy.

 

Nowe aku na wiosnę i będzie git.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu.. bardzo dziwne... jak tak, to dobierz się do szczotek rozrusznika - nie jest tak źle, jest prawie na wierzchu. Zakładam że serwisówkę masz? Jak nie to szukaj w guglu "cosky0 cb650" i znajdziesz

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że tak będzie. Obecnie czekam bo znów mnie śniegiem mocno zasypało:) Najwięcej zabawy jest z szukaniem do niego części lub zestawów naprawczych. Ale skoro taki sprzet ma latać kolejne 30 lat....to chyba warto się poświęcić, prawda?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...