Skocz do zawartości

Midnight Star 1300, ogłoszenie


elemeledudek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mi sie nie wydaje ze to od kierownicy. Ale przed zakupem weź pod uwagę koszty doposazenia tego motocykla bo to zupełny golas jest. Do dalszych wypadów będziesz potrzebował kufrow , szyby , ewentualnie oparcia . Na oryginalach to ponad 10 tys . Nasz nowy forumowy kolega kupił ten sam rok ( w zeszlym tyg ) nawet w identycznym malowaniu ale doposazony w te akcesoria za te same pieniądze . Ja bym mocno sprawę przemyślał

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem posta w tym co zawsze wątku, a natępnego dnia okazuje się że założyłem nowy watek. Magiczne forum :)

tak tu już jest :laugh: giną posty, giną linki, moderują się tematy, na kilka sytuacji tylko raz moderator poinformował co zrobił, reszta szukaj wiatru w polu.

Tez mi sie nie wydaje ze to od kierownicy.

jeżeli to od kierownicy to co jeszcze jest uszkodzone w przednim zawieszeniu ?

bo to zupełny golas jest.

ale jakie ma kominy :)

 

Nasz nowy forumowy kolega kupił ten sam rok ( w zeszlym tyg )

a któż to nie pochwalił się publicznie :icon_twisted: Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasz nowy kolega Piotr 4495 pytał w którymś tam wątku o MS-a z Warszawki no i stał się jego szczęśliwym posiadaczem :clap:

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to od kierownicy to co jeszcze jest uszkodzone w przednim zawieszeniu ?

 

Napewno nie od kiery, pewnie cos mu spadlo na bak i to wszystko.

A golas tez fajny, jeszcze zrobic na solowke, wywalic te brzydkie kierunki i zajebisty sprzecior.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasz nowy kolega Piotr 4495 pytał w którymś tam wątku o MS-a z Warszawki no i stał się jego szczęśliwym posiadaczem :clap:

to zapraszamy do naszego wątku i na spotkanie http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/101148-midnight-star-1300-xvs1300-xvs1300a-v-star1300-wymiana-doswiadczen/page__st__820 Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwracam uwagę, że od lat obowiązuje zasada osobnych wątków do oceny ogłoszeń. z allegro ogłoszenie znika za 2 tygodnie, a w wątku zbiorczym komentarze wiszą latami, bez sensu zaśmiecając wymianę zdań nt. samego motocykla, a nie konkretnego egzemplarza. wszystkie tematy z ogłoszeniami usuwane są po ok 3 miesiącach, bo siłą rzeczy same wygasają. proszę więc nie wprowadzać bez sensu pomysłów, które tylko pogorszą czytelność forum

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie, mieć odmienne zdanie ( i jak się okazuje nie tylko ja).. Domyślam się, że temat ten wstępnie był postem w temacie XVS 1300 MS, a moderator go wydzielił. Jednak na tym forum zawiązała się wirtualna grupa znajomych , posiadaczy XVS1300 MS która w swoim gronie wymienia opinie na różne , często dość odległe tematy. Jednak wielu z nas nie biega po całym forum FM w poszukiwaniu wątków MS, bo wszystko co nas łączy i interesuje jest w "naszym temacie". Za chwilę ktoś z tamtąd wywali naszą ustawkę do Zlotów i dopiero będą jaja :mad:. A co do Allegro, jest Allegromat który przechowuje zakończone aukcje - i można go stosować. W związku z powyższym proszę o połączenie tego tematu z pierwotnym. Jednocześmie proszę o pozostawienie komentarza od moderatora, w przypadku wprowadzania jakich kolwiek zmian, w tym przenoszenia czy usówania postów, lub kasowania linków (np do innych for motocyklowych).

LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...