Skocz do zawartości

Aprilia Pegaso 80 - zapodajcie jakieś info


Rekomendowane odpowiedzi

Do niedawna niewiedzialem ze sa pegaso w wersji 80, ale zobaczyłem ogloszenie ze gosc taka sprzedaje, zadzwonilem i sprzedana juz ale to moto cholernie mi sie spodobało tylko ze nic nie moge o nim znaleśc w necie. Moze wiecie coś na jego temat? ile ma KM? jaki v-max? Jakie to duze? Moze jakieś fotki(ale tylko 80) Ma ktoś taką na forum? Moze chce ktoś sprzedać? Interesuje mnie o niej wszystko- dajcie jakieś info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle istnieje coś takiego? ja sie zastanawiałem nad kupnem wresji 125 ale ciesze sie że tego nie kupiłem bo do terenu raczej sie nie nadaje. Pewnie ta 80 ma to samo zawieszenie co 125 wiec raczej odradzam jesli chcesz poszalec w terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musialaby byc zarejestrowana na motorower... a ta jest na motocykl.. szukam juz odpowiedniej od 2 tyg. i nic znalesc nie moge... same porejestrowane na motocykl... a chce kupic cos na wakacje zeby ich nie zmarnować na nudzeniu sie. Zapisuje sie na A1 ale to dopiero chyba we wrześniu. Jakbym miał już A1 to bym se zakupił taką:

http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=27273799

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=27830548 może zastanów sie nad chyba że szukasz motoroweru bo to już motocykl ale sądząc po opisie i zdjęciach chyba warto sie tym zainteresowac

 

Widać zadbana ale koles przesadził z mocą :buttrock: :D :D

 

Tyle to mają crosowe 80 których silniki sa wyżyłowane do granic możliwości a nie DT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać zadbana ale koles przesadził z mocą

nie no Strzałek to wiadomo :buttrock: Akurat nie chodzilo mi o moc bo na moc nigdy nie patrze bo wiadomo ze tylko w katalogu jest prawdziwa albo jak by sprzedający dołączył papier z hamownii ale z tym sie jeszcze nie spotkalem

chodziło mi o to że jest zadbana a nie mocna :D

Jakbym miał już A1 to bym se zakupił taką:  http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=27273799

no ta pegaso mi sie bardzo podoba chociaz negocjowałbym cene bo 5800 za 11 letni motocykl to troche za duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym tak zrobił i pojeździł ten czas bez prawka tyklo uważaj na psy ale to raczej mało prawdopodobne żeby cie bez powodu zatrzymali. Ja przejeździłem chociażby jawą 2 lata po ulicach i ani razu mnie nie zatrzymali nawet zeby sprawdzić światła. tylko nie miej po tem pretensji do mnie że cie złapali i musisz płacic :buttrock: Mówie po prostu jak ja bym zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie miej po tem pretensji do mnie że cie złapali i musisz płacic  Mówie po prostu jak ja bym zrobił.

 

Hehe no wiadomo :buttrock:

Chyba se jednak dam narazie na wstrzymanie i poczekam az moze sie trafi jakas Dt80 zar. na motorower (ide jutro do LOKU dowiedzieć się czy da się zapisac na kurs 2 miechy przed ukończeniem 16 roku zycia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj starszy byl przyokazji 2 dni temu to mu powiedzieli ze sie nie da ..... Jutro ide z kasa... wchodze, kłade sześć baniek na biórko i mowie ze chce kurs na A1 a jak nie to to z kierownikiem poprosze bo za drzwiami czeka Wania z Ak47 i go wskazujacy świeżbi :twisted:

 

EDIT: Zapisałęm sie dzisiaj na kurs :buttrock: prawko bedzie dopiero we wrześniu .. na wakacje musze kupic 80 zar na motorower a potem pegaso 125 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...