Skocz do zawartości

takie małe cholerstwo


mesiash
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wysypało mi się mocowanie reflektora, potrzebuję 6 sztuk ( moge kupić więcej jeśli są w paczkach ) kołków rozporowych które wyglądają tak,

 

http://i46.tinypic.com/2vxhkrs.jpg

 

http://i46.tinypic.com/28rld8g.jpg

 

wewnętrzna gwintu to 5 mm a zewn. 7mm

 

no i śrube jak na zdjęciu, 7mm

 

czy ma ktoś może coś takiego na zbyciu lub wie gdzie mogę to kupić. ?! :)

Edytowane przez mesiash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śruby powinno się dostać w kompletach z gumowymi kołkami jako zestawy do mocowania owiewek (albo w sklepie żelaznym :)), a tych małych kołków poszukaj w mieszalniach farb i lakierów. Tam zwykle mają wszelkie typu kołki do mocowania tapicerek samochodowych i tego typu bzdety, może i to znajdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma u mnie w mieście, ani jednego ani drugiego, w tygodniu wybiorę sie do hondy może mi coś ściągną od kitajców, no a jak kitajcę nie będa mieli pozostaje jakaś tokarka frezarka czy któreś z urządzeń choć boję się że ta część jest za mała bo np wymiary kołka to ok.1 cm na 7 mm i w tym jeszcze gwint w środku. a najlepsze że miałem kiedyś zwłoki po bladym i wszystko wywaliłem. :banghead:

 

choć wydaje mi się że te gumowe tyleje do mocowania owiewki spełnia swoje zadanie, troszkę żywicy i git.

Edytowane przez mesiash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby ktos miał kiedyś taki problem, to mam dostęp to owych zamienników. Temat można uznać za zamknięty

 

Najbardziej bezczelny post w tym roku na forum :banghead:

Najpierw płacz i lamenty, prośba o pomoc a teraz taki tekst jak powyżej.

Tematu nie można uznać za zamknięty dopóki nie podpowiesz kolegom motocyklistom gdzie tanio można kupić takie zamienniki bo właśnie po to się tutaj zarejestrowałeś :banghead:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...