Skocz do zawartości

Col de Sommeiller był tam kto?


tmsa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, około 3000 m.n.p.m. po szutrze są filmiki na youtubie i opisy rowerzystów, mnie interesuje czy tam można obecnie, znaczy w lecie, moto się wspiąć? może ktoś z forumowiczów tam był?

DUCATI nie są takie złe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość robert73

Jak w temacie, około 3000 m.n.p.m. po szutrze są filmiki na youtubie i opisy rowerzystów, mnie interesuje czy tam można obecnie, znaczy w lecie, moto się wspiąć? może ktoś z forumowiczów tam był?

Col de Sommeiller super sprawa zaczynasz wszystko z Bardonecchia jest tam fajne rodzinne B&B potem sa tez nastepne Forte del Jaferrau, la strada dell Assietta, il Colle delle Finestre i la via del Sale. Na towszystko powinien wystarczyc Ci jeden week. No i podstawa to dobre enduro, oraz dobre oponki. Trzeba tez bardzo uwarzac na cyklistow i quady, czasem tez mozna napotkac zamkniety szlaban, wiec radze nie wjezdzac kary jak slyszalem sa dosc wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robert73

jak wyleją tam kiedyś asfalt, będziemy mieli drugą transalpine :D albo Transfagaraską ;)

Watpie a po drugie zrobilo by sie zbyt ciasno, zaraz tez pojawily by sie autokary z dziadkami i zrobilo by sie tloczno jak na slynnym Stelvio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dla uzupelnienia wiadomosci:

Wielke dzieki za info, mam multistrade na szosowych oponach ale podejmę prubę, tylko kompletnie nie kapuje co na tym znaku pisze?

 

 

 

Wielke dzieki za info, mam multistrade na szosowych oponach ale podejmę prubę, tylko kompletnie nie kapuje co na tym znaku pisze?

Mysle, że zakaz ruchu w lecie od piatku do niedzieli?

DUCATI nie są takie złe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robert73

Wielke dzieki za info, mam multistrade na szosowych oponach ale podejmę prubę, tylko kompletnie nie kapuje co na tym znaku pisze?

 

 

 

Mysle, że zakaz ruchu w lecie od piatku do niedzieli?

Dobrze myslisz pozostaje wiec albo wjechac na tygodniu lub czerwiec ewntualnie wrzesien

Edytowane przez robert73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Planuje Alpy w tym roku i tak myśle żeby może zaliczyć 3000npm, ale nie wiem czy gam rade "Viadro" 300kg i szosowe opony?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robert73

Planuje Alpy w tym roku i tak myśle żeby może zaliczyć 3000npm, ale nie wiem czy gam rade "Viadro" 300kg i szosowe opony?????????

Ja bym sie przymierzyl, mocy na pewno nie zabraknie, najwazniejsze zeby nie bylo po deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje Alpy w tym roku i tak myśle żeby może zaliczyć 3000npm, ale nie wiem czy gam rade "Viadro" 300kg i szosowe opony?????????

Pepe

W Alpach możesz się spodziewać prawie każdych warunków. W połowie czerwca na COLLE D'ISERAN

(2770 m npm) było -3 st,C i padał śnieg a w oddali zjazdowcy austryjaccy mieli trening, a już po 20 min. rozbieraliśmy się bo było +15. Oczywiście zapomnieliśmy założyć przed wyjazdem zimówek. heheheheh

 

https://lh5.googleusercontent.com/-OT6B7iXZiFY/UT918zHDaHE/AAAAAAAABz4/18oCZ8d1Lb8/w389-h279-p/12Marca2013

 

Na szybie to był lód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...