Skocz do zawartości

usługę czyszczenia i synchronizacji gaźników W-wa /Radom


cycoh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

mam pytanie i prośbę.

Czy jest ktoś z forum z moich okolic kto pomógłby mi w synchronizacji i czyszczeniu gaźników w GS 400 z 1979r.

 

3 lata w nich nic nie robiłem, w zeszłym roku je wyjąłem i przeczyściłem ale bez synchronizacji.

 

temat nie na teraz, nie na już, ale przed wiosną jakby ktoś znalazł czas to był bym bardzo happy.

 

Oczywiście zapłacę lub zlecę na przelew :) ewentualnie mogę odwdzięczyć się usługą pomalowania jakiegoś elementu, naprawienia autka, ( mam podnośnik samochodowy w garażu) pociągniecia druta tzn instalacji elektrycznej :) itp itd ;)

 

mieszkam 14km od trasy S-7 W-wa-Radom w okolicach Białobrzeg Radomskich.

 

może trochę inaczej :)

 

nie wymagam od nikogo by to zrobił za darmo, chętnie zapłacę tyle ile powinna kosztować dobra robota.

może ktoś z kolegów miałby czas i chęci zrobić to w niedalekiej przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy trasie w kierunku Radomia masz reklamę firmy motocyklowej Monotekk

 

dzwoniłem pod jeden numer który podałeś w jednym z postów dotyczących Warsztatów z Radomia.

 

za jakieś 2-3 tygodnie się ponownie skontaktuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

będąc w szpitalu poznałem fajnego gościa :)

 

ma na imię Waldek i pochodzi z okolic Przysuchy, zapalony motocyklista i mechanik to tego stopnia że od 12 lat jeździ na wózku :)

 

jak się trochę ociepli to wybiorę się do niego,

powiedział mi max 100pln za serwis motocykla, jak coś to można się wybrać do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będąc w szpitalu poznałem fajnego gościa :)

 

ma na imię Waldek i pochodzi z okolic Przysuchy, zapalony motocyklista i mechanik to tego stopnia że od 12 lat jeździ na wózku :)

 

jak się trochę ociepli to wybiorę się do niego,

powiedział mi max 100pln za serwis motocykla, jak coś to można się wybrać do niego

 

chyba wiem o kogo chodzi, On jest ze Smogorzowa?

mieszkam 3 km od niego

Edytowane przez tumala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...