Skocz do zawartości

Rzyki, Rzyki i po Rzykach ;)


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie jakieś namiary gdzie mam wysłać
możesz na ten cholerny adres [email protected] to sobie każdy z tym zrobi co będzie chciał :mrgreen:

 

Czekam na namiary na FTPa. Nie chce mi się wysyłać 100 zdjęć w paczkach po 4-5 bo każde ma po 700k lub 1 MB na skrzynkę pocztową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie mi sie udalo zalogowac , mialem problem wyskakiwal" blad ogolny "przy rejestracji ale juz jest ok , ja rowniez dziekuje za wsaniala zabawe bylo zaje....szkoda tylko ze nie zaliczylismy z Dakota browaru ale moze inym razem , pozdrawiam i napewno sie na kolach znow kiedys spotkamy

 

Biker ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj leje sie leje' date=' szkoda tylko ze tak daleko stad.......

 

co ja bym teraz dal za zimnego zywca......

albo dwa....

 

 

pozdrowienia z Londynu (najbardziej sqrwialego miasta na swiecie - Zywiec 1,20 funta) :P :P[/quote']

 

No Poczi, witamy! Z calym sercem i cala dusza jestesmy z Toba. Pamietaj: dzien bez Zywca dniem straconym! :mrgreen: Poraz setny sie okazuje, ze piwo najlepiej sie pije w Polsce, raz, ze z super ekipa (patrz grupa AWGP) a dwa, ze za jedyne max 3 zeta. :P Dorób sie tam kokosów i wracaj z banicji.

Andrychów pozdrawia.

:P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie i wzajemnie pozdrowienia dla wszytkich :!: :!: :P :P

 

na szczescie poczwar zawsze sobie poradzi - mam juz przepis na impreze:

pkt1.

graffen valder - 0,49£ (zimny nawet niezle wchodzi)

pkt2.

po 2 valderach smak sie zatraca i mozna zaczac kroic cydra (1,4£ za dwa litry)

to taki lokalny wyrob z zachodnie ewropy, straszny sikacz, ale po 2 litrach jest juz dobrze i mozna sie odwazyc na:

pkt3.

wiskacz tesco 2£ za 0,5l (40% !!!!)

po wiskaczu to juz nawet angielki zaczynaja byc ladne.....

 

wiecej chyba nie musze dodawac :P :mrgreen:

 

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...