Skocz do zawartości

Rzyki, Rzyki i po Rzykach ;)


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to i grupa Zachód dotarła w komplecie bezpieczenie do domu :mrgreen: Dzięki wszystkim za imprezkę, szczególnie Goffa+Pipcyk+PGR - SZAAAAAACUUUUUN :buttrock:

Powrót był taki sobie - deszczyk (drobny) z Bielsku, potem korki aż do Gliwic (ale dawaliśmy radę poboczem, nawet nie zważając na radiowóz 8) - broda letko wymiękł, ale cięliśmy dalej), potem 1,5h nudy A4 do Wrocka. Pod Opolem dorwało nas oberwanie chmury - ale była masakra, ale cza być twardym - nie zatrzymaliśmy się tyko cały czas do przodu :lol: Od Wrocka do domciu słońce i ciepło. Do zobaczenia na nastepnej polewajce :lol: Izolator rulessss :mrgreen:

Właśnie wrzucam zdjęcia na płytkę. Wszystkie (tzn te które się nadają do publikacji 8) ) zapodam do redzia na pocztę bo skubaniec ma duże konto. Z tym ftp mała lipa - u mnie w firmie nie chodzi, poblokowali :D

 

 

PS. Zabawa! Zabawa! BLEEEEE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi hi hi - a ja dojechałam sucha, nawet kropelka na mnie nie kapnęła, tylko troszkę niewygodnie było :buttrock: Podobno Poczi ma moją spódnicę :?: Odbiorę następnym razem :mrgreen:

 

A co do tekstów do broda coś wspominał o: "... tupocie białych mrówek..." :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wiele mówiący tytuł jednej piosenki: "Riders of the sroms" :buttrock:

 

jak i cały tekst (kto ma to nagrane :?: ) improwizacji brody: "nie ściągaj osłooon podczas pracy maszyyyyyn"

niii...ja mam tylko"a nasze maszyny mooknąąą' date='wyjebie je przez oooknooo,a potem zardzewieeeejąąąą..."[/color'] :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym może być problem...bo na telefon nagrywałam("nie wiem gdzie masz mikrofon dlatego nie śpiewałem do weeewnąąątrz") a tam tylko 10-sekundowe kawałki można.... :roll: no i kabla nie mam,żeby na kompa wrzucić :evil2: ale postaram się niedługocoś z tym fantem zrobić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczęta i Chłiopięta :!: Impreze mieliście przednią, widze że tam nieźle lało ( :D :D ). Zdjęcia fajne (jedno tylko jest troche zrąbane - widać tylko kawałek nieba), filmki zassałem, ale mam tylko fonie a wizji nie mam :roll: Poratujcie jakimś kodekiem czy czymś. Pooglądam sobie występy solowe jakiegoś tenora :mrgreen:

 

PEACE :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Wchodzisz www.divx.pl .

Klikasz Download.

Wchodzisz w pierwszej kolumnie (Kodeki) w Kodek pack'i.

Zasysasz najnowszys pakiet kodekow.

Instalujesz.

Zapominasz o problemach z dzwiekiem i wizja ;].

Pozdrawiam

 

PS

Ja nie mam ani fonii ani wizji, bo sie na eftepa dostac nie moge :buttrock: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...