Skocz do zawartości

Kurtka HD skórzana rozm. M nowa


Grzechu2012
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety za mała na moją dziewczynę, na mnie też z resztą mam drugą.

Rozmiar pasujący dla drobnego faceta lub kobiety, krój typu unisex

podpinka ocieplana, przewiewna, protektory!

odblaskowe paski, typowa na motocykl ciężka, gruba skóra.

Jezdze w identycznej z tym ze rozm. L- super na chłodne jak i cieple dni dzieki wentylacjom z przodu i z tylu !!!

cena 1900 i przesyłka na moj koszt,

 

mam jeszcze portfel na lancuchu nowy

 

chusty duze 2x nowe

 

taniej niz na allego a juz z pewnoscia taniej niz w serwisie! nie jestem handlarzem po prostu wyprzedaje to co mi jest zbedne a dostalem jako prezenty.

post-66676-0-37301200-1358862549.jpg

post-66676-0-60213700-1358862560.jpg

post-66676-0-60868200-1358862574_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1350 ? chyba z chin

tez moglbym sobie zamowic, pelno jest tego na ebay'u z reszta na naszym allegro tez ktos wystawia towar rzekomo orginalny!

ale nie przesadzajcie nawet w usa sie cenia, jak ja szukalem dla siebie kurtki to min. 1000 za wytarta letnia 'polatajke' trzeba bylo zaplacic, a juz nie mowa o porzadnej grubej skorze z protektorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie z Chin, bo ja swoją w USA kupiłam za 1260 zł plus transport. Nie ma się co rzucać wszyscy znamy ceny amerykańskie. Chcesz zarobić nie ma problemu ale to raczej na kimś nieświadomym. Sklep, o którym mówię poleciłam w innym dziale - zadzwoń tam i powiedz panu, ze ma towar z Chin :D

Aha i ta kurtka to nie jest unisex tylko typowo damski krój i mało nadający się do jazdy w sensie zabezpieczeń. Amerykańskie skóry są niestety w przypadku damskich kurtkami do lansu nie na nasze warunki. Sama się nacięłam to wiem - nie ma co czarować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1350 ? chyba z chin

tez moglbym sobie zamowic, pelno jest tego na ebay'u z reszta na naszym allegro tez ktos wystawia towar rzekomo orginalny!

ale nie przesadzajcie nawet w usa sie cenia, jak ja szukalem dla siebie kurtki to min. 1000 za wytarta letnia 'polatajke' trzeba bylo zaplacic, a juz nie mowa o porzadnej grubej skorze z protektorami.

A Twoja, niezależnie czy oryginał czy podróba, to myślisz, że skąd jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co komu ta jałowa dyskusja skoro wszyscy wiemy ze chodzi o jakosc wykonania, a nie o sam kraj pochodzenia.

 

kejti- jesli mozesz to podeslij mi linki to tego przeWspanialego sklepu i widze ze fachura z Ciebie w kazdej dziedzinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link jest w Hyde Parku w osobnym wątku. Z tym, że nic tam nie zobaczysz bo sklep istnieje fizycznie, nie online. Ale mogą Ci pomóc w znalezienie klienta na kurtkę.

Nie ma co szydery robić - sama się nacięłam na kurtkę amerykańską, stąd wiem jaki jest problem w rozmiarach (metki są wszystkie na chybił trafił i nie zgadzają się z tabelami wymiarów z katalogu), wiem jaka to jest skóra (cienka, delikatna przy pierwszym szlifie się zdziera). Byłam też z tą kurtką w Liberatorze i tam między innymi dowiedziałam się o różnicach w odzieży na Europę i Stany. Wiem też gdzie szyte są te wszystkie ciuchy. Tak, że ironia nie trafiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurtek nie ma unisex - szczególnie profilowanych. Akurat męska taka jak na fotce w PL salonie kosztuje 2700 zł... W USA teraz są wyprzedaże i za ok 300$ super skórę można wybrać. Szukam cały czas dla siebie , bo starą sprzedałem a sezon coraz bliżej...PS jaka jest różnica (oprócz rozmiarówki) w ciuchach z USA a Europą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafir wg. obsługi Liberatora (żeby nie było,że ja to wymyśliłam bo nie) to są oddzielne produkcje, tam są inne potrzeby bezpieczeństwa, dla nich sam fakt, że wkładasz coś ze skóry to już jesteś zabezpieczony. U nas jednak kurtki mają różne protektory, te ich nie mają nic. W mojej są kieszenie na protektory na łokciach i to wsio. A w sklepie w USA to jest jako kurtka 3 w 1, całoroczna i na wszystkie przypadki. Nie wiem jak Ci to wyjaśnić ale jak poszłam z moją skórą do nich i pomacałam ten sam model wiszący u nich to różnica jest ogromna. Moja jest jak ircha taka święcąca mięciutka skóra - idealna na spacer po ulicy ale na jazdę absolutnie nie. Ta wisząca w sklepie była porządnie gruba, lekko matowa (taka jak powinna być uczciwa skóra).

I jest tak, ze ten sam model wiszący w Liberatorze jest z grubej skóry i jest to ponoć model na Europę a ta sama kurtka z USA w opisywanym przeze mnie sklepie jest cienka jak moja.

Ja w swojej jeżdżę ale powiem szczerze, ze mega zawód przeżyłam bo jednak jak zamawiasz coś co ma być do jazdy w każdych warunkach cały rok a dostajesz kurteczkę na niedzielę do kościoła przy ładnej pogodzie ;) to można się zdziwić nieprzyjemnie.

Zresztą ze szmatami jest podobnie - ojciec zamówił tekstylkę do jazdy a nie ma nawet gdzie protektora włożyć. No ale to taki kraj jak można bez kasku jechać to po co Ci protektor ;)

 

poglądowo zdjęciowo wrzucę może będzie jaśniej ;) ten żakiecik to jest amerykańskie 3 w 1 na każde warunki:

 

8416563300_1359043480.jpg

Edytowane przez kejti08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cycki faktycznie sa 'zdrowe'

 

a co do kurtek to w usa jest podzial na rodzaje skory jaka chcemy kupic, widoczne jest to na stronie glownej HD usa, jak chcesz groba skore, ochrone i protektory to szukasz 'Heavyweight'

i to my wybieramy model jaki chcemy czy ma byc FXRG jest to model na 'kazda' okazje deszcz, jesien, lato, kieszenie, protektowy bla bla bla... i z tego co wygrzebalem jest to wasnie model ktory sprzedaje.

 

z praktyki wiem ze nie ma zanaczenia czy kurtka jest euro czy usa, wybierasz odpowiedni model ktory jest opisany jakie sa jego wlasciwosci i przeznacznie (lato/jesien/czy lans)

 

Napisalem unisex tylko dla tego ze ja mam taka sama rozmiar L, a dla mojej Pani wzialem rozmiar M.... rownie dobrze lezy na facecie jak i babce.

 

a tak wyglada typowy Damski krój kejti

http://dallas.ebayclassifieds.com/parts-accessories/dallas/harley-davidson-motorcycle-womens-fxrg-leather-jacket/?ad=24961431

Edytowane przez Grzechu2012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie możesz żyć w przekonaniu, że to unisex :) :)

Rozumiem, że wiesz też lepiej ode mnie jak wygląda kurtka, którą kupiłam i jej odpowiednik (identyczny z grubszej skóry) wiszący wtedy w Liberatorze. I z tą wiedzą pozostań, dla mnie to żaden problem :)

 

Ten link, który zamieściłeś nie jest żadnym "typowym" damskim krojem. Raczej należy do mniejszości w sklepach ale to musisz sobie poprzeglądać katalogi.

Edytowane przez kejti08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...