Skocz do zawartości

Kurtka HD skórzana rozm. M nowa


Grzechu2012
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kejti, masz rację. Ja swoją osobiście kupiłem w salonie HD w USA - produkcja Chiny, skóra cienka (dla niektórych gruba) zadnych zabezpieczeń cena jak pamiętam ponad 300. Mam też inną z USA nie HD oryginał Made in USA - tu już skóra i szycie podobne do naszych z EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh... temat rzeka, kazdy ma inne doswiadczenia. Ja mierzylem kurtke 'Reflective skull' w usa i w Liberatorze, nie zauwarzylem znaczacej roznicy ani w grubosci skory anie w wykonaniu, oba modele usa/euro bez protektorow, wyglad ten sam, grubosc ta sam :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mają pewnie ten sam numer katalogowy.Więc nie może być różnicy w wykonaniu.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafir wg. obsługi Liberatora (żeby nie było,że ja to wymyśliłam bo nie) to są oddzielne produkcje, tam są inne potrzeby bezpieczeństwa, dla nich sam fakt, że wkładasz coś ze skóry to już jesteś zabezpieczony. U nas jednak kurtki mają różne protektory, te ich nie mają nic. W mojej są kieszenie na protektory na łokciach i to wsio. A w sklepie w USA to jest jako kurtka 3 w 1, całoroczna i na wszystkie przypadki. Nie wiem jak Ci to wyjaśnić ale jak poszłam z moją skórą do nich i pomacałam ten sam model wiszący u nich to różnica jest ogromna. Moja jest jak ircha taka święcąca mięciutka skóra - idealna na spacer po ulicy ale na jazdę absolutnie nie. Ta wisząca w sklepie była porządnie gruba, lekko matowa (taka jak powinna być uczciwa skóra).

I jest tak, ze ten sam model wiszący w Liberatorze jest z grubej skóry i jest to ponoć model na Europę a ta sama kurtka z USA w opisywanym przeze mnie sklepie jest cienka jak moja.

Ja w swojej jeżdżę ale powiem szczerze, ze mega zawód przeżyłam bo jednak jak zamawiasz coś co ma być do jazdy w każdych warunkach cały rok a dostajesz kurteczkę na niedzielę do kościoła przy ładnej pogodzie ;) to można się zdziwić nieprzyjemnie.

Byłem dziś w Liberatorze i pomacałem trochę kurtki. O ile skóra jest faktycznie gruba(nie wiem czy grubsza niż w USA bo nie macałem ichniejszych) to protektorów się w nich nie doszukałem. Co najwyżej kieszeni na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisząc protektory pisałam w skrócie o kieszeniach na takowe i wzmocnieniach wynikających z przeszycia skóry w konkretny sposób. Nie wyłożyłam kawy na ławę więc teraz będzie o tym 3 strony :D mój błąd. Więc tak, rozumiem, że protektory trzeba kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...