Skocz do zawartości

KTM 525 EXC co myślicie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem tu nowy i miałem w życiu jednego crossa o pojemoności 110ccm (chińczyk) ale zawsze coś :P jednak teraz chce kupić KTMa, którego bede mogl zarejestrowac. Jest to może duży przeskok, jednak mam styczność na codzien z takimi motocyklami jak yamaha r1 więc myśle, że z czasem jakoś ogarne taką bestię :D Znalazłem takie coś na allegro i nie wiem co mam o tym do końca myśleć, a że jest blisko mnie to mógłbym go obejrzeć.

 

 

http://allegro.pl/ktm-525-exc-mxc-2004-05-nie-crf-yz-sxf-125-250-450-i2933351200.html

 

 

Co o nim myślicie ? Warto ? :D

Edytowane przez Szymon089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukam czegos podobnego.W tym akurat niepodoba mi się "ufajdany"czyms cylek,oraz głowica oraz Duzo silikonu pod prawym deklem.Jak ktos niema na uszczelke,to i na reszte niema i rzeżbi po taniosci.To moja subiektywna wypowiedz oczywiscie.Pzdr..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wąż chłodnicy na opasce plastikowej :)

To nie wąż tylko czujnik od wiatraka, na nim jest guma która notorycznie się zsuwa i dlatego tutaj ktoś założył opaskę(trytytkę).

 

 

Też szukam czegos podobnego.W tym akurat niepodoba mi się "ufajdany"czyms cylek,oraz głowica oraz Duzo silikonu pod prawym deklem.Jak ktos niema na uszczelke,to i na reszte niema i rzeżbi po taniosci.To moja subiektywna wypowiedz oczywiscie.Pzdr..

Pod pokrywą zaworów w tym silniku nie ma uszczelki, składa się tylko na sylikon. Pod bocznym prawym deklem jest uszczelka ale mimo to najlepiej dać jeszcze trochę sylikonu bo lubi podciekać.

Dobrze wygląda ten egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie major :D Zależało mi właśnie na zdaniu osoby, która wie to i owo :D tylko co mam myśleć o tym jak to wyżej napisali "upaćkanym" cylindrze :P? i jeszcze kosmetyczna sprawa. Slyszałem cos o firmach, którym wysyła się plastiki, naklejają i odsyłają. Spotkaliście się z tym? Bo o wiele zyskał by na wyglądzie z ładnymi naklejkami :D Ciekawi mnie jeszcze jedna sprawa. Na początku myślałem o 250 4t ale ze cena jest prawie identyczna a nie ma wyboru to sklaniam sie ku wiekszej pojemnosci. Slyszalem tez o po prostu wiekszej trwałości tego silnika. Co o tym myślicie ?

Edytowane przez Szymon089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jazda w terenie to nie to samo co na szosie ...525 "zdeka" za mocne - polamac sie latwo , zrosnac ciezko :)

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A no jakoś bym chyba dał rade jechalem na exc 450 i dupy nie urwało ale wiadomo, nie sprzeczam się bo tak jak mówisz Nitomen zrosnąć cięzko. Jednak moim głownym problemem było wejście nieszczęsnego A2. Po małym poszukiwaniu kupiłem coś takiego http://bikepics.com/members/szymon089/11xj6n/ . Bardzo przewidywalne w prowadzeniu, nie takie wolne i do szkoły żeby śmigać idealne. Dzięki za pomoc pomimo wszystko, Lewa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...