Skocz do zawartości

Rower MTB


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sprawy. Mam nadzieję, że będzie dobrze służył. Aha i nie wiem czy będziesz w końcu kupował złożony rower czy przez neta, ale jeśli będzie rozłożony, to bardzo prawdopodobne będzie to, że przedni hampel będzie zapowietrzony. Często się to zdarza.

Edytowane przez Blood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blood właśnie o to chodzi, że te ostatnie modele które wymieniłem są to rowery które moge kupić w realu i dlatego zależało mi tak bardzo na szczerej opinii, lubie widzieć na co wydaje 2000 . Raz jeszcze DZIEKI ! Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Komandosek ale ich flagowy MTB http://www.mbike-row...IKE-AVENGER-DSC i tak wypada troche gorzej od tego Unibike.

Blood mój Mentorze czy uważasz, że można się pchać w tego Evolutiona ? Godny rower ? Wart 1900zł ? Bo jeśli tak to w tym tygodniu bym sfinalizował i zakończył poszukiwania z ulgą dla siebie i dla Was :D Pzdr.

A nawet nie miałem tego na mysli, chodzilo mi juz bardziej o ten http://www.mbike-rowery.pl/1/90/180/Mtb-Race-MBIKE-RENEGADE-DSC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ok, już zdecydowałem, biore evo i kij, co ma być to będzie ale chyba nie będzie źle :D

Napiszcie mi tylko czy dla wzrostu 183-184 celować w rozmiar ramy w przedziale 19-20 ? Bo Sprzedawca proponuje mi 19,5. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym olał tarcze i jeździł na dobrych v-breakach, do amatorskiego latania w zupełności. Chociaż dawno nie siedziałem w temacie ale zakładam że tarcze nadal dużo cięzsze

 

To prawda, nadal tanie hydrauliki są gorsze od dobrych v-braków, ale lepiej wyglądają :D A co do wag, przy 11kg rowerze 150g nikomu nie zrobi różnicy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dawno dawno temu jak kupowałem "pierwszy poważny" rower to wybór również padł na unibike evolution, i można to polecić na początkowe latanie. Jak się bardziej ogarniesz w temacie to będziesz wymieniał komponenty jak leci ażeby rower był lżejszy, bardziej precyzyjny i ładniejszy. Dowiesz się że 2-3 tysie to koszt ładnych kół np. Crossmaxów czy dobrego sztućca. Akurat od paru tygodni składam sobie powoli rower, zdążyłem już kupić ramę (Trek 8000 , widelec (marzocchi), koła(remerx na piastach deore), korbę (LX) czyli bazę już mam , teraz szukam drobnicy jak przerzutki (XT) hamulce (tu dowolność co się trafi w dobrych pieniądzach) opony, pedały gripy itp.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną hydraulikę jaką miałem w rowerze była Grimeca sys8 i zajebiście podobała mi się jej modulacja. Nowych części to raczej nie kupuję bo to spory wydatek, a ja skłądam 2 rowerki budżetowe ale dobrej jakości, nie musi być to nowe, ważne żeby sprawne było :) Nie raz można kupić naprawdę fajne graty za psie pieniądze :) Np. Dzisiaj kupiłem amorek do drugiego roweru Suntour XC Pro nówencję za 130 PLNów na licytacji. Bo brakuje manetki lockoutu który jest mało potrzebny.

Edytowane przez milosz-RR

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga Panowie ! tamtaaatatam http://p1.bikepics.com/2013/01/18/bikepics-2503724-full.jpg mierzyłem sie , zastanawiałem , gadałem, wybrałem ramke 21 i nie wyglądam na nim jak na psie i jest mi wygodny. Dziekuje raz jeszcze !!!! A teraz módlmy sie o pogode :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...