Skocz do zawartości

350 vs 600


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak sama nazwa tematu wskazuję, będę sie pewnie borykał z takim problemem. Aktualnie cały czas ujeżdżam GS 500 i jest to mój pierwszy motor. Jednak niedługo chciałbym go zmienić na cos bardziej praktycznego (czytaj enduro). Jednak nie chciałbym żebym poruszał sie nim tylko po asfalcie, ale tez troche w lekkim terenie (czytaj bez szaleństw). I tu pojawia sie mój dylemat. Czy wybierac od razu 600 (czytaj DR lub XT), czy zafundowac sobie na początek 350 (czytaj DR lub XT). Z jednej strony będąc laikiem w enduro nie chciałbym sie porywac na 600, chociaż sie może mylę i nie jest to takie straszne, a z drugiej jednak troche jeżdże po ulicach i trasach i nie chciałbym sie tłuc w drodze maxymalna prędkościa rzędu 120-130 będąc przy okazji już na czerwonym polu. Wiec czekam na wasze konstruktywne opinie i napewno wezmę je tez pod uwage, przy dalszym wyborze.

Szczególnie jestem ciekaw opnii Ryżego, który sobie zafundował dość duże enduro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim skromnym zdaniem bez sesu kupować 350 szczególnie w czterosuwie żadna moc (dr350 lubxt350) szybko ci się znudzi i bedziesz mił problem , jeśli jesteś facet z głową na karku to kup sobie 650 a najlepie proponował bym ci DR 650E po roku 95 czyli od 96 w góre, miałem tą przyjemność przez trzy lata, dodam że miłem xt-ka600 i obecnie xl-a 600.

Dr-a jet naprawdę oki, 147 kg waki rozrusznik i super dynamika do codzienego śmigania jes wystarczająca (jak za tą kase), a i w trasie jej nic nie brakuje.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro miałeś GS 500 to teraz pozostaje Ci kupić tylko jakąś 600!!! Enduro klasy 350 ccm kompletnie się nie nadaje w dłuższą trase (chociaż niektórzy ludzie obalili tę teze) ;)

 

Ja teraz mam KLX 250 i sam zachorowałem na jakies większe enduro (DR 650 lub KTM lc4) :mrgreen: W KLX brakuje mi możliwości robienia dalszych wypadów :?

 

PS: Wysyłam Ci na priva kontakt do gościa, który miał GS 500, a potem przesiadł się na DR 600!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...