Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A to jak będzie z odbiorem technicznym?

 

A do jakiej klasy?

 

P. S. Szczerze mówiąc dopiero teraz zauważyłem że chodzi o gąbkę do baku a nie na siodło, ale o dziwo moja odpowiedź wciąż jest dobra :D .

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zalepić wannę to 5 minut roboty power-tape'em i też będzie szczelna. Chociaż chyba lepiej zalaminować wannę "na głucho", akurat jest zima to jest czas na takie zabawy (Prędki takie rzeczy bardzo ładnie robi, możesz mu wysłać kurierem, będziesz miał super zrobione). Bo do zlewania oleju i tak szybciej całą dolną owiewkę (pług) zrzucić, niż bawić się w odkorkowywanie wanny. Więc ani byś owiewek nie musiał zmieniać, ani nic lepić, ani nic ściemniać na BK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kontakt z tymi owiewkami, włókno szklane zalane żywicą, samemu trzeba wiercić wszystkie otwory i oddzielnie kupić szybko-złączki, Ogólnie największym atutem jest cena. Trzeba było nieco naciągać bo średnio były spasowane. Nie wiem jak się zachowują przy glebie ( czy są mocno kruche ) ale z naprawą wiele pracy raczej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kontakt z tymi owiewkami, włókno szklane zalane żywicą, samemu trzeba wiercić wszystkie otwory i oddzielnie kupić szybko-złączki, Ogólnie największym atutem jest cena. Trzeba było nieco naciągać bo średnio były spasowane. Nie wiem jak się zachowują przy glebie ( czy są mocno kruche ) ale z naprawą wiele pracy raczej nie ma.

 

No właśnie są kruche w ch..j. Zerknij na fotki Rinasa http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/158151-akcesoria-motocyklowe-z-przeznaczeniem-torowym/page__view__findpost__p__2007781 , na tą pokazującą rozerwany zadupek od tyłu. U mnie było podobnie, choć nie tak mocno bo i gleba dużo słabsza. Innym razem też się dziura wykruszyła na czaszy po położeniu motonga na ziemię, już przy zerowej prędkości.

 

Zresztą Yuby, czemu Ty się pierdołami przejmujesz? Zainwestuj w to w co warto, czyli w moc, a nie jakieś tam gąbki czy inne piardy. Ostatnio był na Allegro litr, który 3 lata jeździł w amatorskim pucharze Rookie, było dłubane w wale i głowicy, quickshifter, sterownik + full exhaust i jakieś tam jeszcze pierdy. Takie są obecne trendy, trzeba nadążać.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplet do Kawasaki ZX10R 2009 rok 855 PLN, czyli czacha z bokami, pług, błotnik przód, i zadupek pod orginalne siedzenie. Nie brałem nakładki na bak bo mam tankslidery założone. Ogólnie załapaliśmy się na zamówienie jeszcze w starym roku więc takie ceny dostaliśmy. Normalna cena za komplet to 1350 pln netto, nie ważne do jakiego motocykla, czy to Kawa czy BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak one wagowo (chodzi mi o komplet, może wiesz?). Bo mi się trafiły z gsxr cup i są super, bo bardzo lekkie. Jak się zastanawiałem na zakupem zamienników to właśnie największy problem z wagą, bo niektóre strasznie ciężkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiem Ci, że jakbyś miał możliwość, to chętnie, porównamy z tymi, które mi się trafiły. Słyszałem, że między różnymi producentami (i wersjami owiewek - bo jak jest wersja pod gąbkę to wymaga wzmocnienia) są dość znaczne różnice wagowe, nie mówiąc o tym, co pisał Sikor - że jedne się podczas szlifa przetrą, a drugie potrafią się rozsypać w drobny mak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...