Skocz do zawartości

Motocykl marzen zamowiony :D


Rauven
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co tam kufry, w Oslo +1C. Nic tylko szaleć ;)

 

No, cos kiepska karma ;) Caly tydzien sloneczko i +5 a dzisiaj +1 i wlasnie sie na snieg zbiera. Bedzie ciekawy powrot do domu :P 3 warstwy welny i damy rade :D W Czechach sobie poradzili to co, ja nie dojade ? :D

 

Edytowane przez Rauven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj popoludniu odebralem motocykl :D Pogoda paskudna, 0 stopni, deszcz ze sniegiem, ale pierwsze 180km nakrecone. Niech zyje welna i skory z reniferow ;) Maszyna nieziemska. GSem nigdy wczesniej nie jezdzilem, ale porownujac do malogo VStroma to jest calkowicie inna bajka. Jadac ma sie wrazenie ze motocykl sam wie co chcesz zrobic. DL w porownaniu do tego zachowuje sie jak stara, zardzewiala, wiktorianska zwrotnica.... Wystarczy mu zasugerowac ze chcesz skrecic i sam pieknie i dokladnie sklada sie w zakrety. Moc i moment obrotowy az zapiera dech w piersiach. Na razie bylo dosc powoli i ostroznie ze wzgledu na pogode i docieranie, ale wchodzi na obroty jak dziki. Ciagnie rownomiernie od samego dolu jak lokomotywa. 6 bieg, 3000 obrotow, 70 km na godzine, wystarczy musnac manetke i chetnie i wesolo odchodzi :D

Zawieszenie boskie, nie mialem okazji pobawic sie ustawieniami ESA jeszcze, ale nierownosci wybiera swietnie i prowadzi sie jak po sznurku. Po weekendzie ma sie znowu zrobic wiosna i pora zaczac nawijac kilometry po fiordach i przeleczach :D Od wczoraj banan mi nie schodzi z geby i ciagle chichocze jak idiota nad kubkiem goracej czekolady :D Teraz tylko poczekac az BMW dowiezie kufry i gmole.

Jak obiecalem wrzucam pare fotek, jakosc kiepska, tylko telefon mialem pod reka. W przyszlym tygodniu wybiore sie na wycieczke i zrobie troche lepsze.

 

4iNWNRG.jpg

 

rhcBTwE.jpg

 

O9ifwTt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym ze zdjęć sylwetka o wiele lżejsza wizualnie niż by wynikało ze zdjęć w gazetach i Internecie. Szyba na najwyższym ustawieniu? Masz to LED-owe "wow" światło przednie, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć widze ze tez nie masz czerwonej nalepki na blachach, ja nie wiem czy przyjdzie czy nie :P i mam troche stracha przed Politi :P slyszalem ze od 2013 juz sie nie nalepia.

 

Motocykle od dobrych kilku lat nie maja nalepek na tablicach :) DLa sprowadzilem na poczatku zeszlego roku do Norwegii i tez nie dostalem nalepki.

 

jaquzie, fotki jakies beda, na razie ile razy jezdze zapominam aparatu :P Jak na razie nakrecone jakies 1800km, glownie po gorach i moto sprawdza sie genialnie :D Jestem zakochany po uszy :D Prowadzi sie tak ze kazdy zakret to maly orgazm ;) Na lato juz Alpy + Balkany zaplanowane, w sumie jakies 10000km do nakrecenia, nie moge sie doczekac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...