Skocz do zawartości

Samochód do 15 tys


Bartekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

307 kompletnie nieudany model, jak masz cierpliwość naprawiać i walczyć z każdą pierdołą to polecam.

307 kompletnie nieudany model, jak masz cierpliwość naprawiać i walczyć z każdą pierdołą to polecam.

Rychtyg... Cholernie nieudany... Żona przez 5 lat jeździła i tylko przeglądy robione i teraz ma 5008 a ja mam 1007... Tylko jej 8mka ma gówniany silnik bmw i boimy się żeby nie zmarł...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat moja nje chciała na 308 zamieniać 307ki... Po przejechaniu się 5008 bez zastanowienia powiedziała że chce taki. Ja o dziwo zawsze uważałem że aut na F się nie kupuje... I jedyne co się nie pierdzieliło to Fiaty i francuskie Peżoty...

Faktycznie 1 na 1000 może być wadliwy...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żona chce yarisa w dieslu - to dopiero może być kosztowna mina :sad:

 

 

Nie namówisz żony do Yarisa w benzynie? Fajne silniki benzynowe tam siedzą a spalanie może z litr większe niż diesel. Bardzo żwawe autko, do miasta idealne. Jak wyszedł pierwszy Yaris to miałem okazję się nim przejechać, ze skromnym silnikiem 1.0. Zanim się przejechałem to się podśmiewałem z "litrowej popierdółki" a po przejażdżce zmieniłem zdanie. Pewnie dlatego, że wcześniej jak słyszałem "silnik 1.0" to miałem przed oczami 45 konną Polówkę, która to nie miała nic siły jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Toyota ma bardzo dobre diesle.

 

Wiem ale wszystko zależy do jakich celów ma być ta Yariska. Jak do tłuczenia po mieście na krótkich odcinkach to benzyna mimo wszystko jest dużo lepszym wyborem. No i niektórzy boją się diesli bo serwis, bo zima, bo głośny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Toyota ma bardzo dobre diesle.

zartujesz ? czy ty tak calkiem serio ?

http://www.motodiesel.pl/silniki/3033-silnik-20-d4d.html

 

 

2 znajomych wymienialo silniki ..takie to dobre

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt fajny, ale samemu przyznasz że do codziennego użytku raczej się nie nadaje.

Gleba, 17"? Niski profil, naciągnięte.

Wygląda fajnie, ale do jazdy to tylko na spot parę razy do roku

Edytowane przez fincher

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wpadłem na genialny pomysł jazdy zimą. Zamiast kupować zimowe opony, odstawię auto do ciepłego garażu i kupiłem Fiata Uno w cenie opon zimowych.

Po zimie oddam komuś na wsi, albo na złom. Przegląd i OC starczy do wiosny. Kurcze to się lepiej kalkuluje.

Jest luka w tym rozumowaniu, zima to czas zmniejszonej przyczepności i wyobraźmy sobie Yuby`ego gdy znajdzie się w tym swoim uniaku w nieodpowiednim miejscu i czasie na kursie kolizyjnym ze ślizgającym się MB ML. Nie wiem czy noga w miejscu głowy jest warta tych zaoszczędzonych śrutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec miał Uniaka przez parę lat. Silnik 1.1 60 KM, gaźnik (wersja 60S). To było w czasach gdy 80% aut jakie u nas jeździły to Maluch, Polonez albo Duży Fiat. Przy tych swoich 750 kg masy nawet dawał radę i bardzo sprawnie przyspieszał jak na te czasy, setkę kręcił w granicach 12 sekund. Nawet Poldżer z roverowym silnikiem zostawał w tyle. Dużym minusem była słaba przyczepność na tych małych oponkach a zimą to latał jak chciał.

 

A Yuby pewnie myśli o Fiacie Uno w wersji Turbo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E ja kupiłem od sąsiada Uno 1,0 Fire z oponami Dębica Frigo.

A że ja zimą prawie nie jeżdżę, tylko czasem po mieście to uważam że za 900zł to mega promocja.

Bo za taką kwotę to mam jedną zimową oponę do samochodu małżonki. Ona niech sobie lata na nowych zimowych, a ja jakoś przetrwam, a potem go na kurnik albo na FM do działu oddam.

ustawiam się w kolejkę, będę nim jeździł do wiejskiego sklepu po chleb, śmietane i perłę chmielową (oczywiście butelki na wymianę będę zabierał ze sobą w reklamówce) a kiedy nadejdzie smutny kres życia tego auta rozwale go w pył na Wrak Race w Stanisławce :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs chyba rozstrzygnięty.

Golfik 4 1.9 turbo dziadkowóz 150KM.

Wstępnie ma akceptację, jutro idzie na podnośnik i jeśli nie będzie tragedii to biorę.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...