Skocz do zawartości

BAŁKANY maj/czerwiec 2013


_Pablo_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krzychu będę godnie Cie reprezentował :-) Ja już po przeglądzie a raczej moj "potfur" :D

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój po synchronizacji przepustnic, regulacji zaworów, wymianie płynu hamulcowego i chłodniczego oraz po czyszczeniu K&N'a. Za 2,5 k km wymienię olej. Będę celował tak żeby na południe jechać z nowiutkim olejem i filtrem.

Edytowane przez cube304

Suzuki DL 650 AK8 matte black

Yamaha WR 250 F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie czekają jeszcze opony w tym sezonie:/ mam nadzieję że do końca tego sezonu dociągną :P

 

Ty sobie z koła wyjmij tą "pamiątkę z Rumunii " :D chyba że lubisz grzechotki :laugh:

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta oponka już troche nawinięte ma, a upały mogą być spore a i obciążenie będziesz miał o te parenaście kilo większe ;) , a z drugiej strony jednej opony bym nie wymieniał, tylko komplet odrazu. Trudna decyzja, ale jak i tak będzie do wymiany i trzeba będzie wydać pieniadze to chyba lepiej przed wyjazdem :)

 

Ja wymieniałem w zeszłym roku przed sezonem- oponki maja 8k zrobione, ale jeszcze z 60% ich zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta oponka już troche nawinięte ma, a upały mogą być spore a i obciążenie będziesz miał o te parenaście kilo większe ;) , a z drugiej strony jednej opony bym nie wymieniał, tylko komplet odrazu. Trudna decyzja, ale jak i tak będzie do wymiany i trzeba będzie wydać pieniadze to chyba lepiej przed wyjazdem :)

 

Ja wymieniałem w zeszłym roku przed sezonem- oponki maja 8k zrobione, ale jeszcze z 60% ich zostało.

ale z drugiej strony szkoda przed taka trasą wymieniać :D:D lepiej by było dojechać te stare a nowe założyć na koniec sezonu :)

jak się zrobi cieplej będę kombinował jak wgl mam się zapakować :P najwięcej zastanawiam się nad karimatami i namiotem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foreściak masz racje,co będziesz wymieniał opony, slicki są bardzo dobre na zakrętasy, w końcu jeżdżą na nich zawodowcy :biggrin:

Wymień na zimę wtedy dobry bieżnik sie przyda :rolleyes: a jak się nieda jeździć to niech sobie grymnieją w cieplutkim garażu :rolleyes:

Dudi jakieś słabe te Twoje oponki 8km i tylko 60% zostało :biggrin: Ty zmień dilera :biggrin:

Edytowane przez wajzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czepiacie się :P teraz jeszcze troszkę za wcześnie żeby je wymienić, trzeba jeszcze troszkę pojeździć ;)

a patrząc na pogodę za oknem dużo km nie nakręcę przed wyjazdem :(

no chyba że wygram w lotka to będę wymieniał gumy razem z olejem :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiłem dzisiaj profil na FB, na którym postaram się umieszczać na bieżąco informacje dotyczące wyjazdu, przygotowań, a także w miare możliwości w trakcie samego wyjazdu też coś naskrobie.

Puki co, żeby profil nie był całkiem pusty wrzuciłem tam dość sporo zdjęć z wypadu do Rumunii 2012 i link do opisu, który był zamieszczony na tym forum.

Jakby, ktoś był zainteresowany śledzeniem tego co się dzieje to podrzucam linka- wystarczy dać "lubie to" :)

http://www.facebook.com/pages/MotoTrip-PL/410191102350419?ref=hl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiłem dzisiaj profil na FB, na którym postaram się umieszczać na bieżąco informacje dotyczące wyjazdu, przygotowań, a także w miare możliwości w trakcie samego wyjazdu też coś naskrobie.

Puki co, żeby profil nie był całkiem pusty wrzuciłem tam dość sporo zdjęć z wypadu do Rumunii 2012 i link do opisu, który był zamieszczony na tym forum.

Jakby, ktoś był zainteresowany śledzeniem tego co się dzieje to podrzucam linka- wystarczy dać "lubie to" :)

http://www.facebook....02350419?ref=hl

 

myśle nad czymś podobnym :D ale trudno mi się zebrać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to lista na majowe spotkanie chyba zamknieta- Forest zamawiasz domki :)

?

 

lista zamknięta, niestety do rezerwacji jeszcze nie doszło bo dziś nie mogłem się do nich dodzwonić wiec napisałem maila

teraz czekam na odpowiedz.

Myślę że dobrym pomysłem będzie zebranie zaliczki za domki, żebyśmy nie zostali później z wolnymi miejscami za które będziemy musieli zapłacić

co wy na to ??

jak tylko dostanę maila zwrotnego z recepcji napiszę co i jak

jeżeli go nie dostanę (co też może się zdarzyć ) jutro przejadę się tam osobiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...