Skocz do zawartości

BAŁKANY maj/czerwiec 2013


_Pablo_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Niestety z wielką przykrością muszę poinformować że stan mojego zdrowia niepozwoli mi wam towarzyszyć w tej wspaniale zapowiadającej się przygodzie. Trzymam kciuki za udaną organizacje , dobrą pogodę oraz szczęśliwy powrót. Wiem że będzie zajebi..... i wam zazdroszczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z wielką przykrością muszę poinformować że stan mojego zdrowia niepozwoli mi wam towarzyszyć w tej wspaniale zapowiadającej się przygodzie. Trzymam kciuki za udaną organizacje , dobrą pogodę oraz szczęśliwy powrót. Wiem że będzie zajebi..... i wam zazdroszczę

 

Wielka szkoda- jak się wykurujesz to jeszcze kiedys gdzies polatamy :) , a moze do Torunia wpadniesz ? Życze szybkiego powrotu do pełni sił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniecznie traske z filmiku ponizej też musimy przejechać :)

 

trasa ładna ;) trzeba będzie się przejechać :D

 

ale do rzeczy trzeba by zarezerwować domek bądź dwa jak na razie jest Adi, Pablo, Ja+Plecak

czy ktoś jeszcze ma zamiar dołączyć ???

Krzysiu??? zapraszamy :) będzie pięć osób i zamykamy spotkanie :D jak ktoś będzie jeszcze chciał dołączyć w innym terminie to niech sobie namiot rozbija

bo będzie tak jak w tamtym roku że miało być sześć osób a spotkaliśmy się w trójkę

tak że Krzysiu, zapraszamy ;)

 

Niestety w moim stanie będę walczył by może pod koniec sezonu choć kawałek się przejechać ale już nie offtopujmy

 

wracaj do zdrowia kolego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wjade mu na kwadrat :D:D:D

 

Niestety w moim stanie będę walczył by może pod koniec sezonu choć kawałek się przejechać ale już nie offtopujmy

Maciek trzymaj sie Brachu

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...