Skocz do zawartości

honda vf 750 c rc43 membrana


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ratujcie. Kupilem honde vf 750 c rc43 94r .Po rozebraniu gaznika okazalo sie ze jest uszkodzona membrana.Nigdzie takiej nie moge znalesc,zaznaczam ze nie posiadam nr vin. Motor jest zarejestrowany jako SAM. W serwisie Hondy nie moga mi pomuc bez nr vin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest u Ciebie ale jeśli membrana jest na stałe połączona z przepustnicą (jeśli występuje jako jedna część) to tanie to nie będzie

szukaj może używek

 

http://www.cmsnl.com/honda-vf750c-magna-1994-germanykph_model5497/partslist/E__1701.html#results

tak jak myślałem -część nr 21 na schemacie - 135Eurasów, u nas w Polsce może być odrobinkę droższe

spisz sobie numer katalogowy i idź z nim do salonu/serwisu

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje ale nieznam angielskiego i trudno mi sie tam poruszac.A tak naprawde w tych serwisach sidza same barany

 

Takim tekstem obrażasz ludzi tam pracujących za głodowe stawki bo z czegoś trzeba żyć.

Baranami są raczej ich szefowie których nie stać na zatrudnienie fachowca,

Pomogę Ci - jedna taka membrana wraz z przepustnicą kosztuje w tej firmie 150$ a masz ich w sumie 4 sztuki.

Jeżeli kupiłeś tego"SAMA" za kilka złotych to nie wróżę nic dobrego, raczej rozejrzyj się za używaną baterią gaźników.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za pomoc znalezlem,na szczescie poczebna jest mi tylko jedna.Mechanik czyscil gaznik i ocenil jego stan na b.dobry.Membrane uszkodzil poprzedni wlasciciel,poprostu zle ja ulozyl i dokrecil dekielek.Masz racje to nie pracownik ale szefowie sa winni.Pozdrawiam wszystkich.

Edytowane przez daniel.rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Cześć wszystkim,

Mam problem ze swoją Hondziną VF 750C. Z racji tego, ze sezon sie zbliża to trzeba zabrać się za mankamenty sprzed zimy :) Czy ktoś mi podpowie jak się fachowo nazywa ten "zaworek" z membraną pod zbiornikiem, przez którego leje się paliwko do gaźników? U mnie ten "zaworek" (chyba podciśnieniowy), jest uszkodzony mechanicznie i jak nie zakręcę kranika to leje się paliwo do oleju (chociaż może to być też wina iglic?) .

 

Pozdrawiam

Edytowane przez mrswistak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...