Skocz do zawartości

jakie enduro w 4T do 400ccm do ok. 8'000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Acha i nadal mnie ciekawi jak to jest w ogóle z rejestracją moto 1 osobowego na 2 osoby  Bo oprócz dokupienia i zamontowania podnóżków pasażera trzeba by było chyba kanape zmieniać i może jeszcze stelaż tylny żeby bezpiecznie w 2 osoby jeździć  No i jeszcze pozostaje chyba kwestia badania technicznego?  Ale chyba takie kombinowanie nie ma sensu no i jest dość drogie  

 

Trudne do zrobienia. Motocykl rejestropwany jest na podstawie świadectwa homologacji (pierwsza rejestracja). W homologacji jest napisane, do przewozu ilu osób jest przystosowany. Jeżeli do jednej, to wpisują jedna.

Aby to zmienić należy postarać się ozmianę we wpisie w homologacji. Jak to zrobić, nie wiem, na pewno nie obędzie się bez ekspertyzy rzeczoznawcy oraz zakupu kitu homologowanego, Na pewno nei przejdą żadne samoróby, czyli wstawianie podnóżków dla pasażera czy wydłużanie kanapy. Bez zakupu homologowanych podzespołów nie ma raczej szans na zmianę w dowodzie rejestracyjnym.

Ponadto jest jeszcze problem uchwytów dla pasażera, których większość enuraków o bardziej wyczynowym charakterze po prostu nie ma. Nie wiem, czy motocykl bez takich ucghwytów przedeszłby przegląd.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta ja tez sie bede przymierzął w przyszły roku do jakiegos wyczynowego endurak' date=' albo suzi 350dr albo kawa klx 250r co lepsze?[/quote']

 

Według mnie KLX 250R jest lepszy w trudny teren (jest lżejszy), ale w dalsze trasy kompletnie sie nie nadaje ;) Jego bak mieści tylko 9 litrów benzyny !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...