Skocz do zawartości

[videorelacja] Alpy 2012


Robas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość komandosek

Trzeba bylo nie zaczynac smiecenia wywodami o technice jazdy. :)

Niestosowanie miedzygazu, tak samo jak dodawanie gazu dopiero w polowie zakretu jest wbrew sztuce, a upieranie sie ze to 'poprawne' poddaje pod watpliwosc Twoje kompetencje do krytykowania kogokolwiek w tej materii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Naprawdę świetna wyprawa, bardzo przyjemny materiał do oglądania i... te Alpy. Jak dla mnie Grossglockner i Stelvio to kluczowe przełęcze w Alpach wschodnich. Byłem tam również w 2012 ale ciut wcześniej bo na przełomie czerwca i lipca. Na początku filmiku 2:04 jest pokazany zjazd z Edelweiss Spitze bodajże i jak się nie mylę chyba winkiel, na którym podczasu podjazdu zabrakło mi nogi i położyłem sprzęta. Nie przejmuj się bełkotem forumowiczów, niektórzy z nich taszczą motongi na lawetach aby pośmigać po winklach bo chyba szkoda im opon a maja najwięcej do powiedzenia o moto-turystyce.

W tym roku zamierzam pierdnąć się w Alpy zachodnie Francja, Włochy i zaliczyć kilka ciekawych Alpejskich podjazdów.

 

Pozdrawiam

 

P.S.

link do mojego wypadu w Alpy

 

http://motoholik.blogspot.com/2012/08/filmy.html

2008r- Chorwacja 3900km / 2011r- Bułgaria 4500km

2012r- Alpy i Wenecja 3200km / 2013r- Istria 2600km

2014r- Albania 5000km / 2015r- Montenegro 3500km

2016r- Rumunia 3000km

http://www.motoholik.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się bełkotem forumowiczów, niektórzy z nich taszczą motongi na lawetach aby pośmigać po winklach bo chyba szkoda im opon a maja najwięcej do powiedzenia o moto-turystyce.

 

Hehehe, podpisuje się pod tym. Jak dla mnie to nie jest wyprawa tylko podpierdołka wtedy. Ale zaznaczam,że to jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestosowanie miedzygazu, tak samo jak dodawanie gazu dopiero w polowie zakretu jest wbrew sztuce

 

Daj se siana z tym miedzygazem nie bede tego rozwazal po raz kolejny, to raz. Dwa to o jakiej " wbrew sztuce mowisz" ? Tej Twojej czy kogos innego ?

 

To, ze nie uzywam, nie znaczy, ze niepotrafie - kumkasz ? Pozatym jak sie nie ma wiadomosci z budowy i fumkcjonowania skrzyni biegow, to sie takie pierdoly wypisuje. SAlaszales juz o " ciagnacym klinie " ?

 

W dalszym ciagu nie widzialem ani jednago Twojego filmiku przelotu jakiejkolwiek trasy.

 

nie potrafiącym używać międzygazu, z zamykaniem gazu w środku zakrętu.

 

Nie no sorry, sztuka uzycia miedzygaz to zastrzezone tylko dla najlepszych, nikt przeciez ze zwyklych smiertelnikow tego nie potrafi, bo trzeba conajmniej od 5 roku zycia trenowac na torze.

 

Ile to godzin trwal ten Twoj kurs na instruktora techniki jazdy ? 4 razy po 2 dni ? I to daje Ci prawo do krytyki, wez sie publicznie nie osmieszaj ! Swiadczy bowiem o jakosci tego kursu. Moge taki kurs zrobic w kazdym momence, tylko w porownaniu do tego ktory robi sie w Niemczech to wstyd by mi sie bylo przyznac przed kolegami, ze wogole cos takiego zrobilem,, wysmieli by mnie - kumasz ?

 

P.S. Zyjcie dalej w przekonaniu, ze tylko Wy cos potraficie, a reszta to .....

 

 

Nie przejmuj się bełkotem forumowiczów, niektórzy z nich taszczą motongi na lawetach aby pośmigać po winklach bo chyba szkoda im opon a maja najwięcej do powiedzenia o moto-turystyce.

 

 

A Ty do kogo pijesz ?

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderz w stół a nożyce się odezwą...

Edytowane przez Satriael

2008r- Chorwacja 3900km / 2011r- Bułgaria 4500km

2012r- Alpy i Wenecja 3200km / 2013r- Istria 2600km

2014r- Albania 5000km / 2015r- Montenegro 3500km

2016r- Rumunia 3000km

http://www.motoholik.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderz w stół a nożyce się odezwą...

 

Rozwiniesz czy argumentow nie masz ? :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszczedza sie opony motocyklowe oraz paliwo, w dodatku dojazd jest bardziej komfortowy a co wazniejsze szybszy. Bez sensu jest turlac sie motocyklem po autostradzie.

 

Tez tak robie.

 

:crossy:

 

Ta Da!

 

z tematu...

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/153442-wyprawa-w-alpy-czerwiec-2012/page__fromsearch__1

Edytowane przez Satriael

2008r- Chorwacja 3900km / 2011r- Bułgaria 4500km

2012r- Alpy i Wenecja 3200km / 2013r- Istria 2600km

2014r- Albania 5000km / 2015r- Montenegro 3500km

2016r- Rumunia 3000km

http://www.motoholik.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a wy dalej swoje .... jak jedzie tak jedzie tak uważa że jest bezpiecznie i wygodnie ... fajna droga na fajnym sprzęcie i oto chodzi .... to co prawda nie mój kierunek ale ścieżka warta swowodnej przejażdzki ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks, ty jesteś lawetoturystą ?!

Ty, który zjeździłeś wszystkie kraje Europy, wyjąwszy Albanię i Norwegię !!!

Co by tu napisać, żeby bezpłatnego nie dostać ??

A ... nic nie napiszę, przeproszę tylko Robasa za offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Rowniez z tematu

 

...Podłączam się do dyskusji bo moim zdaniem moto na przyczepie to super sprawa, kiedy zabieram Dzieciaki i Żonę (lub wyjazd z grupą znajomych),wtedy wszyscy zadowoleni bo nie każda Żona lubi tylne siodełko a do tego jeszcze Dzieciaki więc się nie zmieścimy i każdy jest zadowolony bo na wycieczce był i coś ciekawego zobaczył, a nie tak że tatuś jeździ ciekawe miejsca ogląda a Dzieciaki widziały kościół nasz i w sąsiedniej parafii, poza tym jesteśmy razem i wspólnie spędzamy czas, to też dla mnie bardzo ważne...

 

Przeczytaj moze do konca, bo warto, kazdy orze jak moze.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rowniez z tematu

 

 

 

Przeczytaj moze do konca, bo warto, kazdy orze jak moze.

 

:crossy:

 

Więc nie pitol w tym temacie.Chłopaki zjechali kawał trasy a Ty napinasz klatę i siejesz ferment. Po co? Jak Robas będzie chciał trafić motocyklem w księżyc to na pewno zapyta się Ciebie o trajektorię lotu. A znajomych i sąsiadów zapakuj do wózka bocznego.

2008r- Chorwacja 3900km / 2011r- Bułgaria 4500km

2012r- Alpy i Wenecja 3200km / 2013r- Istria 2600km

2014r- Albania 5000km / 2015r- Montenegro 3500km

2016r- Rumunia 3000km

http://www.motoholik.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...