Skocz do zawartości

kierunkowskazy i swiatło postojowe


mirow75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w mojej vl800 w wersji usa kierunki przód i tył świecą się cały czas od momentu włączenia zapłonu :smile:

ździwiło mnie to że żarówki są jednowłuknowe, dodatkowo przy naciśnięciu stopu kierunki tył świecą się mocniej, :biggrin: bez jakichkolwiek problemów ze strony władzy :biggrin:

:wink: jesteś bardziej widoczny :wink:

:flesje: zawsze możesz sobie zrobić wyłącznik :crossy:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku nabyłem sobie sprzęta zez stanów.

i oczywście przegląd - stacja należy do mojego kolegi więc sobie trochę porozmawiałem o tym i owym z jago pracownikami

co się okazuje w naszym prawie dopuszcza się świecące na stałe kierunkowskazy - byle by mrugały kiedy skrecasz (jak tak bardzo tego człowiek pragnie wystarczy zmienić żaróki i już nie świecą na stałe).

Co do świateł - faktycznie trza by zmienić żarówki w lampach przednich - ale w samochodach - dlatego że w usa oba światła świecą z jadnakową długością w Polsce oczywiście tak nie może być. W motocyklu koleś nie sprawdza lampy ale powiedział od razu że powinienem wymienić żarówkę gdyż w hameryce inną długość świecania mają światła krótkie i w niektórych przypadkach jakie tutaj miał były zadługie do naszych norm i jeszcze mówił że zawsze w samochodach za mocnesA swiatła stop - nic poza to. Tyle jeśli chodzi o przegląd.

 

więc śmiało jechać bez problemów.

 

u mnie światła zapalają się oczywiście po przekręceniu stacyjki - i w polsce gdzie przepisy mówią że: motocyklem cały rok pociska się na światłach - tak jak w usa - uważam że tak powinno być.

 

pozdrafiam

klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olać

i napierac

- w moim moto po załączeniu świateł pozycyjnych z tyłu jest czerwone światło a z przodu kierunkowskazy świecą się ciągle - więc światło jet

 

pozdrawim

klaus

Edytowane przez Klaus_Drifter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...