Skocz do zawartości

Przesiadka z XT 350 na TT 600


Rekomendowane odpowiedzi

kolego mam zwykłe exc (jak dobrze pójdzi to do jutra) czy nawet egs, róznie to nazywają z 99 albo 00 roku, z tyłu skręcona sprężyna, prawie na maksa bo tez swoje ważę i wcześniej bylo za miękko

 

o tu masz tu foto poglądowe mnie i mojej kozy, jak widac nie ma szans nawet po dociśniecu dupą motocykla abym sięgnął nogami, moze jakis nieproporcjonalny jestem :D jezdziłem tez na róznych ktmach i dopiero te nowsze 4-5 cio latki są jak dla mnie niższe, za miszcza sie nie uważam, sam piszę, ze podparcia nieraz mi brak, zwłaszcza na wolnych "szarpanych" odcinakch, natomiast mój kuzyn ma chyba ok 160cm i póki co jest u nas jednym z lepszych wymiataczy a moto tez ma bardzo wysokie

3866f600e4eebc4fmed.jpg

 

a z opinią o ttr się jak najbardziej zgadzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jjank, kolego, PEACE :wink:

Ale za cholere mi tu nic nie pasuje z tego co piszesz.

Ostatnie modele z 4-5 lat są własnie wyższe co niektórzy pisali a i ze specyfikacji wynika, że mają ok 3,5-40 cm w kłebie wyżej. A Ty mówisz ze dla Ciebie są niższe? Nie latałem tymi po 2008 co mają niby 960/970 mm także nie wiem, tyle co czytam z tabelek a tym chyba można wierzyć.

OK. Wiesz gdybym tylko z tabel tu się wymądrzał to skucha.

Ale latałem na kilku okazjonalnie a swoim goniłem 2 sezony i na pocz. 3 sie na nim połamałem stąd teraz chwilowa przerwa , wcześniej latałem sezon na TTR , wczesniej też mały XT-ek sie trafił an 2 sezony, paroma jeszcze sie trafiło okazjonalnie to tu akurat pisze jak faktycznie było.

Może masz skręconego na twardo. Ja miałem "średnio" trochę pod standard serwisówki początkowo potem twardziej ale na hadr nie ustawiałem go i mając 80 parę kg ( i też proporcjonalną budowę :biggrin: )może przy dosiadzie z deka "osiadał" ale to samo było na kumpli ( o nieco) większych gabarytach także z moim wzrostem w butach crossowych palcami spokojnie na płaskim dosięgałem na 2 łapy.

Tak czy siak każdy musi dosiąść po swojemu i obadać czy sztuka mu pasi.

 

Pzdr

Edytowane przez murdoch2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...