Skocz do zawartości

Zabiorą prawko za prędkość?


ryhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyobraź sobie, ile będziesz z własnej kieszonki bulił dożywotniej renty, jak potrącisz motocyklem na pasach pieszego.

 

Zaraz Ci Nezka albo ktos inny napisze, ze takiej opcji nietu :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co mnie to obchodzi że czytają młodzi, takie są realia w tym kraju.

Masz kat B, nie masz A, dostajesz mandat za brak kategorii i jedziesz dalej bez punktów.

 

Dzieciaku, w tym roku miałam na kursie dwóch takich mądrych jak Ty - prędziutko robili kat.A, bo kumple zaliczyli niezłe kłopoty.

 

Miej jednak na względzie, co piszesz.

 

Zaraz Ci Nezka albo ktos inny napisze, ze takiej opcji nietu :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

No jasne, bo motocyklistom nic takiego się nie przydarza :icon_mrgreen:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOŻE ZA MAŁYMI NAPISAŁEM, ZABRALI MI PRAWO JAZDY KATEGORII B, ZA MOJE DOKONANIA MOTOCYKLOWE, PUNKTY SKUMULOWANE NA VIDEO REJESTRATORZE WCHODZĄ NA POSIADANĄ KATEGORIĘ.

Edytowane przez modek

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piórko ja piszę prawdę a nie to co chcesz usłyszeć. Co mnie to obchodzi czy ktoś kogoś zabił, rozjechał, jego życie, kłopoty.

Czy Ty nie rozumiesz słowa pisanego? Przy każdej kontroli gdzie na moto jadąc normalnie otrzymujesz 10pkt i 500zł. Taki delikwent otrzymuje 300zł za brak kategorii. Ty zbierasz punkty karne, a on punkty na BP.

 

Poraża mnie Twoje ograniczenie.... Odpadam, oglądam Moto2.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez punktów to będzie przy kontroli, przy przewinieniach ładują na posiadaną kategorię

 

a, sprawdzenie kwalifikacji zeruje konto :)

Edytowane przez modek

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, bo motocyklistom nic takiego się nie przydarza :icon_mrgreen:

 

Dokladnie :icon_mrgreen:

 

 

Piórko ja piszę prawdę a nie to co chcesz usłyszeć. Co mnie to obchodzi czy ktoś kogoś zabił, rozjechał, jego życie, kłopoty.

Czy Ty nie rozumiesz słowa pisanego? Przy każdej kontroli gdzie na moto jadąc normalnie otrzymujesz 10pkt i 500zł. Taki delikwent otrzymuje 300zł za brak kategorii. Ty zbierasz punkty karne, a on punkty na BP.

 

Co z tego, ze piszesz prawde ktora jest NIEPOLITYCZNA ! ! !

 

Jest tu spora czesc mlodych dla ktorych jestes idolem, carem Bogiem i ruskim naczalnikom :icon_mrgreen: i ktorzy biora z Ciebie przyklad, o tym, ze moderatorowi nie przystoi nawet nie wspomne !

 

Popraw sie wiec, bo NKWD moze zlozyc Ci niespodziewana wizyte :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku nie o prawo jazdy chodzi, ponieważ jeżeli mi je zabiorą stracę uprawnienia instruktora nauki jazdy, oraz doskonalenia techniki jazdy.

Inaczej bym olał, a za dużo pracy i pieniędzy mnie to kosztowało.

 

Ciesz sie, ze zyjesz w kraju o nazwie POLSKA !

 

W Niemczech gdy dostal bys 3 punkty musial bys stawic sie na dywanik do urzedu i gesto sie tlumaczyc. Gdy wylapalbys nastepne 3 punkty zabrano by Ci uprawnienia i zablokowano mozliwosc wykonywania zawodu na 10 lat.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ks, nie powinieneś umieszczać w sieci filmów z wyprzedzaniem przez podwójną ciągłą :)

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ks, nie powinieneś umieszczać w sieci filmów z wyprzedzaniem przez podwójną ciągłą :)

 

To sie nie liczy bo bylo na urlopie :icon_mrgreen: :icon_razz: Ale masz racje, w przyszlym roku jak nakrece nastepny to go wymienie, tylko, ze wtedy bedzie, ze jechalem za szybko bo niestety poustawiali tam ograniczenia do 50 km/h ( dwa lata temu bylo jeszcze 100 km/h a rok temu 70 km/h ). Niestety za duzo moturowcow sie tam rozwalalo i ograniczyli france jedne.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Ci Nezka albo ktos inny napisze, ze takiej opcji nietu :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Witam.

nie napisze... :D ... bo się zdążają takie wypadki...ale niezbyt często.

po drugie dlaczego mnie do tablicy przywołujesz ?? :D

ja piszę bez owijania w bawełnę jak jest i jak sam już 40 lat jeżdżę... samo życie kolego.

pozdrawiam

nezka

PS

w tej niemcowni o której tyle piszesz też nie jest tak idealnie... chłopaki w soboty i niedziele łoją po mieście od świateł do świateł ile wlezie...co weekend to widzę więc mi nie pisz ,ze to nieprawda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yuby zaś posta usunął . No niestety panie modelatorze jak nie masz prawka a zrobisz komuś krzywdę czyli spowodujesz wypadek lub co gorsza zabijesz jest przestępstwo umyślne. Nie pisz głupot że prawko jest niepotrzebne bo ci 2,5 tyś na prawnika nie starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty milicjant ale po co mi to piszesz, myślisz ze ja tego nie wiem. Jak chcesz błysnąć to miałeś możliwość w temacie obok, lecz zabrakło wiedzy, albo Google nie wiedziało.

P.s i naucz sie rozumieć słowo pisane, ewentualnie poproś kolegę z pracy.

To po co piszesz takie głupoty, no chyba że masz licencję na klauna FM "W tym kraju nie opłaca się mieć prawa jazdy, dostajesz mandat za brak kategorii i tyle, a tak to tylko zbierasz punkty.

Chore."

Poproś o Kodeks Karny pod choinkę, pisałeś że twoja stara zna kilka języków to może ci przeczyta i wytłumaczy.

Edytowane przez łysy31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to tak trudno zrozumieć, że Yuby wskazuje na pewne patologie w polskim prawie?

tak samo jest w innych dziedzinach niestety - robisz coś na legalu to mogą Ci się przyczepić, zamknąć, nałożyć kary itp,- robisz na nielegalu to nic Ci nie grozi, nie ma nawet przewidzianych sankcji

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...