Skocz do zawartości

Zabiorą prawko za prędkość?


ryhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ks na temat techniki jazdy to chyba brałem udział w dyskusji, powinieneś pamiętać, to raz. Dwa, ja nie ciągnę lawety z motocyklem np. w Alpy, żeby nagrać kompromitujący materiał, ja po prostu zapinam kufry i jadę gdzie mnie oczy poniosą. Trzy, posiadam motocykl, ale nie wpisałem w profil, bo mi się nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A temat jest o technice jazdy, czy o mandatach za prędkośc i punktach karnych ? Nie obchodzi mnie co mówią niemcy i zgermanizowani polacy w niemczech. Forum jest polskie, niemieckie są w niemczech.

 

I tylko tyle masz do powiedzenia w temacie ? To moze nie wypowiadaj sie, bo jest to po prostu zalosne.

 

Ks na temat techniki jazdy to chyba brałem udział w dyskusji, powinieneś pamiętać, to raz.

Dwa, ja nie ciągnę lawety z motocyklem np. w Alpy, żeby nagrać kompromitujący materiał, ja po prostu zapinam kufry i jadę gdzie mnie oczy poniosą. Trzy, posiadam motocykl, ale nie wpisałem w profil, bo mi się nie chce.

 

Swego czasu i wcale nie tak dawno zadalem sobie troche trudu wchodzac w Twoj profil i wyszukalem tematy w ktorych sie wypowiadales. Owszem, wypowiadales sie w tematach krytykujac mnie jak dziecko w przedszkolu. Zyle co do Twoich wypowiedzi w temacie o technice, zamierzasz udowodnic cos innego wklej linki.

 

Dwa, to, ze czytanie ze zrozumieniem nie nalezy do Twoich mocnych stron juz wielorotnie udowodniles. Jezdze na urlop w Alby czy gdzie indziej z rodzina czyli z zon ai corka ? Mam wiec w/g Ciebie zapakowac jedna o druga na moto i pojachac posmigac ? Moze Ty swoja rodzine wkladasz do tych przyczepionych kufrow, moja rodzina jedzie komfortowo w aucie, ma wystarczajaco ciuchow na zmiane i nie musi smierdziec przepocona potem.

 

Kompromitujacy material, hmmmm, pytanie tylo kto decyduje o tym, ze jest kompromitujacy ? Ty czy inni fachowcy tego forum ? Tak jak powiedzialem, nagraj filmik wstaw, posmiejemy sie wszyscy.

 

Watpei w to, ze jadac gdzies gdzie Cie oczy poniosa nie robisz ani leddnej foty, jak dotad tez zadnej nie widzialem, ciekawe dlaczego ?

 

A tlumaczenie " bo mi sie nie chce " to uzywalem w przedszkolu, jak klamalem, i nie tyleko ja, inni robili tak, inni robia do dzis. Landryna jestes i tyle. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dwa, to, ze czytanie ze zrozumieniem nie nalezy do Twoich mocnych stron juz wielorotnie udowodniles. Jezdze na urlop w Alby czy gdzie indziej z rodzina czyli z zon ai corka ? Mam wiec w/g Ciebie zapakowac jedna o druga na moto i pojachac posmigac ? Moze Ty swoja rodzine wkladasz do tych przyczepionych kufrow, moja rodzina jedzie komfortowo w aucie, ma wystarczajaco ciuchow na zmiane i nie musi smierdziec przepocona potem.

 

 

 

Po pierwsze, pisz po Polsku, bo z nerwów robisz masę błędów. Po drugie, już wiem dlaczego wg Ciebie da się jeździć długo na motocyklu bez punktów, jak Ty wozisz swój motocykl lawetą :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie, już wiem dlaczego wg Ciebie da się jeździć długo na motocyklu bez punktów, jak Ty wozisz swój motocykl lawetą :biggrin:

 

Wytlumacze Ci wiec poraz n-ty, Na urlop jade z rodzina trudno jest zapakowac ja do kufrow czy sakiew bocznych, jak juz bedziesz mial rodzine, to moze to zrozumiesz.

 

Pozatym niee widze sensu gnac 2000 km autostrada tylko dlatego aby w oczach jakiegos malolata byc prawdziwym motocyklista.

 

P.S. Tych kilka ograniczen predkosci na autostradzie PIn. - Pol. potrafie zdzierzyc i sie opanowac. Punkty z regoly zbiera sie w terenie zabudowanym, i na zwyklych drogach, najmniej na autostradzie, to tak na marginesie.

 

Aaaaa, a jezeli juz ktos wytyka mi bledna technike jazdy jednosladem, to moze zechce laskawie wyjasnic, gddzie te bledy leza, moze dzieki temu zostane oswiecony i dana bedzie mi szansa sie ich wyzbyc :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aaaaa, a jezeli juz ktos wytyka mi bledna technike jazdy jednosladem, to moze zechce laskawie wyjasnic, gddzie te bledy leza, moze dzieki temu zostane oswiecony i dana bedzie mi szansa sie ich wyzbyc :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

Z tego co zrozumiałem nikt ci nie wytyka błędów, tylko że zamulasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumiałem nikt ci nie wytyka błędów, tylko że zamulasz...

i w skrzynie łomocze jak opętany. tyle lat jezdzic i nie nauczyc sie zmieniac biegów...to jest żałosne dopiero.

 

http://www.youtube.com/watch?v=wGstpInYygA

 

Nie znam sie na technice jazdy, ale wg. mnie ta jazda to szarpanina napędem, odejmowanie gazu w zakrecie, mam wrażenie ze motocykl zdechnie w tym zakrecie , albo powali sie z kierowcą, do tego głośne j*biecia w skrzynie. Tak instruktor jezdzic nie powinien wg.mnie, ale to niemcy...

Edytowane przez tiger666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w skrzynie łomocze jak opętany. tyle lat jezdzic i nie nauczyc sie zmieniac biegów...to jest żałosne dopiero.

 

Nie znam sie na technice jazdy, ale wg. mnie ta jazda to szarpanina napędem, odejmowanie gazu w zakrecie, mam wrażenie ze motocykl zdechnie w tym zakrecie , albo powali sie z kierowcą, do tego głośne j*biecia w skrzynie. Tak instruktor jezdzic nie powinien wg.mnie, ale to niemcy...

 

Gdybys mial troche wiadomosci na temat jak zostala zrobiona skrzynia w " K " to nie pisalbys tych bzdur. Byly glosne, sa glosne i zastana glosne. To nie Honda czy suzuki.

 

Jak juz mowilem, jak sie nie znasz to w jakim celu sie wypowiadasz ? W wrazenia, to mozeszy miec, tyle tylko radze uwazac abys kupy z wrazenia nie zrobil.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu tego wątku uważam, że zabieranie prawka za prędkość w jednym wypadku jest uzasadniona i słuszna, a w drugim beznadziejna. Słusznie kiedy zabiorą za znaczne przekroczenie prędkości pod szkołami w czasie lekcji, przy parkach, przystankach i ogólnie ruchliwych miejscach. Co oznacza "znaczne" przekroczenie prędkości? Trudno mi jednoznacznie powiedzieć, myślę ze 50km/h ponad panujące ograniczenie to naprawdę wysokie wykroczenie, a może nawet przestępstwo, potencjalnie bardzo niebezpieczne w w/w miejscach. Ale czy takie przekroczenie na autostradzie powinno być "docenione" taką samą karą? Uważam, że nie, bo ewentualne zagrożenie (jeśli w ogóle) dla innych użytkowników drogi jest o wiele wiele mniejsze. Pozdrawiam, Wrobello

Edytowane przez Wróbel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...