Skocz do zawartości

[kupię] Suzuki DR 125 lub Honda XLR 125


arekm5058
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jeśli macie na sprzedaż Suxuki DR 125 lub Honde XLR 125(ewentualnie:jakiś inny podobny motorek koniecznie w 4T, żeby mało palił :D), albo znacie kogoś kto ma to proszę napiszcie w tym temacie albo na pw. Najlepiej woj. lubelskie. Maks 150 km od Biłgoraja. Cena tak do 3500. Z góry dzięki

 

Pozdrawiam

Edytowane przez arekm5058
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak żeby czasami można było po lesie troszkę pojęździć, ale bez jakiś niewiadomo jakich skoków. W pożniejszym czasie może jako niedrogi i szybki środek transportu po mieście. Ma teżprzy tym mało palić i mieć w miare tanie części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest aż tak słaby, że w ogóle nie da sobie rady w lesie ? Tak właściwie to te 15 KM, które ma powinno mi narazie wystarczyć, ponieważ będzie to mój pierwszy prawdziwy motocykl :) Czytałem też, że jest bardzo spokojny, łatwy do opanowania i dość niski, więc będzie się łatwo nogą podeprzećwrazie czego. Pozatym ważna jest też dla mnie kwestia spalania, bo po co mi mocniejszy, ale taki który więcej pali , skoro nie będą miał kasy na benzynę do niego. Myślisz, że nadaje się do nauki jazdy na jednośladzie ?

Jechałeś kiedyś może suzuki dr 125 lub hondą xlr 125 czy poprostu wysuwasz takie wnioski patrząc tylko na ich moc ?

Edytowane przez arekm5058
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hondą xlr 125 jeździłem i jak dla mnie nie ma to polotu i finezji ; o na suzuki dr nie miałem przyjemności ale jeździłem na podobnym silniku w innym moto i stwierdzam ze też nie zabardzo... tz chodzi mi tu bardziej oto że: jeśli chcesz zacząć przygode z enduro to możesz sobie na tym jeździć ale myslę że po nauce wbijaniu biegów np nie będzie ci to dawał frajdy bo motocykle jak do swojej wagi nie mają mocy... a co gorsza gdy spodoba ci się jazda enduro.. będziesz chciał kupić coś mocniejszego a sprzedać motor pokroju 125 w cztero takcie to porażka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tz. ja bym radził jakieś 2t w takiej pojemności ale tu mogą Cię przerazić koszta spalania... kurde a jakieś doświadczenie z motocyklami już miałeś? bo znam pare motocykli które w twoim przypadku by były fajne bo ceny nie biją na głowe a fajnie się nimi porusza i dobrze sprzedawane ale jednak to już nie 15 koni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 15 lat(prawie 16) i moje dotychczasowe doświadczenia z pojazdami silnikowymi kończą się na dziwnym motorowerze(ma sprzęgło, ale brak biegów:D) i skuterze :D Podaj te nazwy tych motocykli to może coś mi się spodoba.

Edytowane przez arekm5058
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaczynałem w wieku 13 lat bez żadnego wcześniejszego doświadczenia z pojazdami silnikowymi na Kawasaki KDX 125.. polecał bym właśnie Kawasaki KDX 125/Yamahe DT 125 lub Kawasaki KMX jest jeszcze wiele innych podobnych motocykli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...