Skocz do zawartości

Kupno KTM Exc 125


Rekomendowane odpowiedzi

apisano 54 minut temu

80 tka to sprzęt "niewymiarowy", dla dzieckaków 12-14lat z tego co wiem,

 

teoretycznie tak :D

praktycznie ja na cr80 latałem jak miałem z 18-19 lat i w sumie fajnie się latało-baaaaaaaaaardzo słabo jechało z dołu, 125 2T ma mocny dół przy tym (mówie o crossówce bo do dt nie ma nawet co porównywać ) ale 21KM przy masie 65 kg na sucho (ogar 200 jest chyba cięższy :D ) i zajebisy zawias dawało w sumie sporo frajdy :D no i ostra ch-ka oddawania mocy (maks moc przy 12tys obr ) -super się tym latało na kole , lekkie , wcale nie takie niskie i ten zryw :D

 

z drugiej strony -taki mały wysilony silniczek, wymaga pewno bardzo częstych remontów, koła są jakieś niewymiarowe (16 tył 17 przód ??? ) i jest problem z oponami, no i ten brak dołu wk***ia

 

siedzenie jest 15 cm niżej niż w xr600 (według danych technicznych ) i 4 cm niżej niż w jamniku 3TB, dla osoby o wzroście 176 cm wzrostu wcale nie jest taka mała i niewygodna-przynajmniej moim zdaniem...

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Czołem!
Odgrzewam temat, bo nie chcę zaśmiecać forum.

Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu kata exc 125, ale niestety w internecie posucha. Ostatnio pojawiło się takie ogłoszenie:

http://olx.pl/oferta/ktm-exc-125-2t-CID5-ID7JLtF.html#68b2d349e7

 

Właściciel wie tyle, że cylinder na nicasilu, o selekcji tłoka nic nie wiadomo.

Co o nim myślicie? Jak wg was z ceną? Wg mnie tyle kasy za 2001 rocznik to trochę dużo.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...