Skocz do zawartości

Honda XR 600 r Odbija kopka


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko jakie części tam się jeszcze mogły zużyć? Wałek rozrządu zębatka na wale ślizgacze łańcuszek i sprężyna na napinaczu te wszystkie części są na prawdę nowe nie wyciągnięte z żadnego innego motocykla więc co jeszcze można wymienić jedynie zębatkę na wale ale ona jest w idealnym stanie. mimo to rozrząd dalej się przestawia. więc raczej nic już do wymiany nie zostało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jakie części tam się jeszcze mogły zużyć? Wałek rozrządu zębatka na wale ślizgacze łańcuszek i sprężyna na napinaczu te wszystkie części są na prawdę nowe nie wyciągnięte z żadnego innego motocykla więc co jeszcze można wymienić jedynie zębatkę na wale ale ona jest w idealnym stanie. mimo to rozrząd dalej się przestawia. więc raczej nic już do wymiany nie zostało

a jednak coś pozostało - wypada wymienić mechanika

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo to rozrząd dalej się przestawia. więc raczej nic już do wymiany nie zostało

Pomyślałem jeszcze o sprzęgle jedno kierunkowym, może czasami gdzieś puści i wtedy łańcuszek sobie skoczy bo napinacz odbije.

Sprawdziłeś czy sprzęgiełko jest ok, wiesz w ogóle co to jest?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem co to jest sprawdzałem i jest ok.

 

(te sprzęgło jedno kierunkowe jest w napinaczu i działa w taki sposób że sworzniemda się pokręcić tylko w lewo a w prawo już napina ) - To tylko tak dla potwierdzenia

 

Odstaw kolego motocykl do suchego garażu i weź się za naukę języka polskiego (bo jeżyk ojców wypada znać ) a potem za naukę teoretyczną mechaniki pojazdowej. Skończysz to pomyślimy o nauce praktycznej i wtedy możesz skorzystać z motocykla w garażu.

Wystarczy tego bełkotu i nie zapomnij w profilu wpisać daty urodzin bo nie wiem czy rozmawiam z dorosłym czy z rówieśnikiem mojego wnuczka ?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...