Skocz do zawartości

Doradźcie przy kupnie Yamahy


Rekomendowane odpowiedzi

A nie lepiej byloby zalozyc tlumik od jakiejs crosowki 125? np od CR?

 

Oczywiście że można. Mocy napewno przybędzie tylko, że te sportowe do takich motocykli jak DT są w miare ciche a od crosówki będzie głośny. Koszt używanego tłumika od crosówki to na zawodach 200zł.

 

Nie wydaje sie wam siadnieta?

 

Ona jest normalna. Poprostu dużo Dt z niemiec jest podwyższanych. Zestaw powiększający to taki klocek do tyłu i kielichy z przodu. Ceny niestety nie pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedałem swoja dt 80 lc 2 za 3700 i była ona z 1994 roku w idealnym stanie!!! A to mi nie wygląda na dobry motor. Najlepiej jest jak silnik nie ma żadnych zmian tuningowych bo wtedy dłużej potrzyma. Za tą cene to powinieneś dostać yamahe dt w 1995 roku w bdb stanie. ja bym nie brał. Wystarczy spojrzeć na styl jeżdzenia tego gościa. Amortyzatory to masz do regeneracji na pewno. Taka yamaha to nie jest motor do skakania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedałem swoja dt 80 lc 2 za 3700 i była ona z 1994 roku w idealnym stanie!!!

 

Buahahahah. Jak kupywałem od Ciebie motocykl to też był w stanie idealym :P :P ;) Tylko że nie miał chłodzenia bo zatarta była pomka i z trybu napędzającego wyrwane 4 zęby. - TO WEDŁUG MATEUSZA JEST STAN IDEALNY :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

codziennie przed bramą stoi policja

no na pewno w całym gdańsku policja nie ma nic do roboty i cała akcja policyjna skupiła sie na wyjętym spod prawa obywatelu o groźnie brzmiącym pseudonimie "Mateusz-KX80" który prześladuje niewinnych mieszkańców swoją siejącą spustoszenie bestią o mocy 27KM ;)

Jeśli tak jest załatw sobie przyczepke albo przeprowadzaj motor obok policji a potem wsiadaj i odjeżdżaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuck, gdybym dzisiaj poszedł do kiosku godzine wczesniej, byłbym juz posiadaczem czarno niebieskiej dt80lc2 z 96r z wydechem gianelli i rejestracja na motorower, sprzatneli mi ja z przed nosa.... ;) w piatek czekam pod kioskiem o 6 rano....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem z tego samego mista co jest ta yamaha na handel i znam tego gostka.tez sie zastanawialem nad ta yamaha ale ona nie jest robiona w serwisie tylko jakis jego kumpel mu robi.Ten chlopaczek kupil te yamaszke w tamtym roku za 2200 na allegro ale w miedzyczasie robil jakies tam remonty.Sam sie nad nia zastanawiam moze ja lykne.radzicie czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie strzałek twoja yamaha to nie była w idealnym stanie ale ta 80 to był prawdziwy rarytas . kupiłem ją świerzo sprowadzoną z niemiec z małym przebiegiem. Dodatkowo jak ktoś by chciał to mam nowy oryginalny tłok i pierścienie firmy yamaha do 80 lc -2 . Lezy w szafie i jest mi nie potrzebny. Nówka :!:

Nie narzekaj tak na twoja yamahe bo wcale taka zła to ona nie była :lol: :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekaj tak na twoja yamahe bo wcale taka zła to ona nie była  

 

Nie narzekam na yamahe tylko na to że w ogłoszeniu było napisaene stan idealny a okazała sie mina. Jakby kupił ktoś kto sie nie zna to by zatarł ja w pierwszy dzień ostrej jazdy. Oprócz tego trybu i zębatek wraz z łancuchem motocykl jest w stanie bardzo dobrym. Cylinder swieżo po szlifie ( nawet nie dotary jeszcze jest do końca) korbowód w stanie idealnym. Tryb już wymieniłem, tak za miesiąc pewnie bedzie trzeba zebatki zmienic a na koniec sezonu trzeba zlikwidowac luzy na tynim zawieszeniu. Gdyby nie ta je*ana pompka to wszystko było by OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...