Skocz do zawartości

Może mnie powaliło..


karen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chwale się, a co! Wczoraj pierwszy raz wytoczyłam mając plastik w kieszeni swoją XJ6 na wrocławskie drogi, pokręciłam się po mieście (a do Rynku z domu mam 20km w jedną stronę, więc sumując trochę tych kilometrów wyszło), trochę mnie stresuje to wszechobecne zainteresowanie, bo mam szczupła sylwetkę (rozmiar 34) i włosy do pasa przez co czuje na sobie wzrok ludzi non stop, a niespecjalnie lubię być w centrum uwagi.. ale jestem szczęśliwa obłędnie ;) A dlaczego mnie powaliło? Bo poszłam kupić kask.. i wróciłam z białym Schuberthem SR1. Sezon uważam za.. rozpoczęty ;) LwG!

Edytowane przez karen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wytoczyłam mając plastik w kieszeni swoją XJ6... bo mam szczupła sylwetkę (rozmiar 34) i włosy do pasa

 

To juz wiemy z tematu kurtki, a foty jak nie bylo tak niema, popraw sie :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz chwalić się nie ma czym, ale.. za mną pierwsza trudna sytuacja. Jadę sobie spokojnie, przede mną zakręt w lewo, co jest za nim nie widzę, bo zasłaniają mi budynki. Teren zabudowany. Gdy nie widzę co jest za, staram się trzymać blisko prawej krawędzi - lepszy widok.. powoli zaczyna mi się odsłaniać świat zza domu iii.. na moim pasie wprost na mnie mknie srebrne, stare BMW. Natychmiast odbiłam na prawo na pobocze, na szczęście było w miarę równie. "Kierowca" puszki nawet o centymetr nie odbił na swój pas. Za mną jechało auto. Gdy ja wracałam na drogę, mając prędkość zbitą już do około 30km/h "kierowca" BMW powrócił na swój pas, ratując się tym samym przed czołówką z nadjeżdżającym Audi. Brak słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karen - uważaj na siebie!

A co do wzroku facetów, to ogólnie fajna sprawa, bo jest nas jednak wciąż mało, więc faceci się gapią. A ja (mimo, iż mam rozmiar 38 i nie mam włosów do pasa, no i mam... więcej niż dwa razy tyle lat co Ty....) spotykam się z bardzo fajnymi reakcjami mężczyzn. Wielu mówi, że super, że kobieta na motocyklu, albo że fajnie wyglądam, albo pyta o różne rzeczy, ale raczej z życzliwością, czasem podziwem.

Szerokości i tylko pionu! :biggrin:

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

mi się najbardziej podobają dziewczyny na typowych sportach... r6, r1, ninja, gsxr...

a i jako plecaczki nie wyglądają źle :) Szczególnie jak kumpel przewoził koleżankę na r6 w mini i szpilach ~12cm

 

co do wyboru kasku no to good choice! Czekamy na zdjęcia

zx6rsygnatura.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...