Skocz do zawartości

wypad weekendowy w tym sezonie


xv raider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Kamil,

jak będziesz wiedział kiedy jedziemy to daj mi kilka dni wcześniej cynk. Teraz to chyba pojadę raiderem i pokażę ci jak jeżdżą prawdziwi motocykliści, piąty bieg włączam przy 150 :laugh: Twój kapeć nie da rady, chyba że mu dokupisz nową mapę na stacji benzynowej :laugh:

pozdro Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ok, ty 5 wrzucasz przy 150, nie widziałeś przy ilu ja wrzucam piątkę fakt że mam 6 biegów ;)

Ty chcesz raiderem na Ukrainę jechać?

 

I testuje teraz interkom ale nie jakiejś markowej firmy zwykły ale z radiem i powiem ci że nie zmieniaj na taki z radiem bo i tak będą odbierać tylko takie stacje jak jedynka,radio maryja itp. tylko w dużych miastach gra zet,rmf itp.ma za słabą antenę ale sam interkom działa dobrze ma funkcje takie jak twoje i chyba już u mnie zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ok, ty 5 wrzucasz przy 150, nie widziałeś przy ilu ja wrzucam piątkę fakt że mam 6 biegów ;)

Ty chcesz raiderem na Ukrainę jechać?

 

I testuje teraz interkom ale nie jakiejś markowej firmy zwykły ale z radiem i powiem ci że nie zmieniaj na taki z radiem bo i tak będą odbierać tylko takie stacje jak jedynka,radio maryja itp. tylko w dużych miastach gra zet,rmf itp.ma za słabą antenę ale sam interkom działa dobrze ma funkcje takie jak twoje i chyba już u mnie zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze mam dokładnie takie same chęci, po prostu nakręcić trochę km w weekend, np. do Chorwacji tam i z powrotem w 2-3 dni :biggrin: jakby co, czekam na info

 

ps. moja standardowa prędkość podróżna z kuframi to tak 150 - 190 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dopiero usiadłem przy kompie bo śmigałem kilka dni. Plan jest taki że wyjeżdżamy 11 paźdz. koło południa a wracamy 15,kierunek prawdopodobnie Alpy i Wenecja. Na razie jedzie BMW1200 RTi YAMAHA RAIDER ,prędkość na autostradzie około 150 poza jak się da , jak coś to dzwoń tel.606143447 Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...