Skocz do zawartości

Silnik ETZ 150


Budzik-WGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od Pewnego casu moja ECiA bardzo mnie zawodzi..Postanowilem ze bedzie generalka tzn.szlif cylindra,regeneracja walu, nowy tlok pierscienie i ta pierdolona skrzynia biegów :P juz Wkur*** mnie prawie miesiąc. NAjpierw niebylo czwórki poczym cos NASKOCZYLO i zadzialalo ale jak wrócila czwórka to stalo sie cos miedzy jedynką a dwójką i jak sie przezuca z jedynki na dwójke to Blokuje mi Kur*** KOlo :P ;) Co To moze byc??

 

A teraz do zeczy Mialem dawac do mechanika ale jak pomyslalem o kosztach i czasie naprawy to mi sie odechcialo!!NO i Postanowilem sam sie zato wziąsc!!!

 

No wiec tak moje pytania!!

--Naco Uwarzac??

--Z Czym moge/wy mieliscie problemy??

--CO i Jak POkoleji??

--czy po rozpolowieniu karterów skrzynia SIE ROZJEBIE W DROBNY MAK CZY zostanie w jednej polówce???

--Naco uwarzac przy skladaniu??

Jak skladac zeby czegos nie rozpier ten teges!!!???

Z Góry dzieki za odpowiedzi!

 

Aha jeszcze jedno SCHEMAT SILNIKA!!! Ma Ktos schemat silnika Etki150?? Jesli Tak TO Móglby zapodac linka lub fotke na forum??

 

Dzieki za wypowiedzi!!! POZDRO

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć. generalnie, to żądasz instrukcji naprawy silnika:D Powiem tak o krótce co i jak. Musisz uważać na to, żeby nie zwątpić, jeśli coś nie bedzie wychodziło. nie ma tam nic niebezpiecznego, niczego nie zepsujesz.

skrzynię biegów możesz rozłożyć bez strachu. jak będziesz miał potem jakikolwiek schemat to spokojnie dojdziesz jak to złożyć. pamiętaj, żeby dobrze włożyć wodziki na swoje miejsca. Jeśli masz zamiar robić szlif itp, to od razu daj nowe łożyska wszystkie, najlepiej Nie produkcji polskiej :P Przy składaniu uważaj, żeby nie rozwalić pierścieni. NIe wal w wał korbowy młotkiem na chama, użyj gumowego albo deseczki i zrób to z wyczóciem. no i można by tak jeszcze długo mówić;) zobaczysz jak zaczniesz już robotę, to pójdzie łatwo. pozdrawiam, a w razie jakichkolwiek pytań, jestem do dyspozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...