Skocz do zawartości

Moja fourka jako photo of the day na bikepics :)


bigboykr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę jeszcze tylko przez zimę wymyślić jakiś króciutki przedni błotniczek... mam od MZ... trochę szlifierki plus nowe mocowanie i i powinno być ok. Obecnie nie da się nim jechać po mokrym/zapiaszczonym, bo cały syf przednie koło wywala do przodu i jadąc 60-90 całe to badziewie trafia prosto w ryj.. trzeba albo jechać powoli, albo zapieprzać ponad 100 (po mieście i po mokrym bywa ciężko na tym mitasie ;) ) - wtedy syf ląduje na lampie a ryjek mam suchy :D

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęt super.

 

bigboykr - skąd Ty właściwie jesteś, cb ma blachy ze świdnika, logo motorswork jest w kawasaki w lbn, Ty masz lokalizacje kraków ? Coś mi się tu nie klei ...

Ze stajni motors work bardzo podobała mi się virago w wydaniu prawie ja WL :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęt super.

 

bigboykr - skąd Ty właściwie jesteś, cb ma blachy ze świdnika, logo motorswork jest w kawasaki w lbn, Ty masz lokalizacje kraków ? Coś mi się tu nie klei ...

Ze stajni motors work bardzo podobała mi się virago w wydaniu prawie ja WL :wink:

Ja? Ze Stalowej Woli :P

Siedzę w Krakowie, moto wstępnie przygotował Adam (Wzorek/Motors Work), je je ciutkę zmodyfikowałem, blachy są jeszcze Adama, nie mam kiedy zmienić. A w Kawasaki lbn moja fourka też trochę stała. Adam resztę gratów ma w Świdniku.

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...