Skocz do zawartości

dziwne zachowanie dr 125


paaawel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ale w 97 fabrycznie już jest taki i ma on wtyczke na 3 piny z tego co widziałem więc cos tam elektronicznie sterowane w nim pewnie jest a i motocykl ma instalacje zapewne inna pewnie moduł albo cos innego ze ta wtyczka skąś wyprowadzona jest

Natomiast ja mam tylko silnik z 97 a reszta jest starsza i nie widziałem nigdzie u mnie takowej wtyczki ..... a zapewnie działać to bez niej prawidłowo nie bedzie ..

Panowie a jeszcze takie cos znalazłem

http://allegro.pl/gaznik-suzuki-gn-125-dr-1995-i3023051535.html

i takie

http://allegro.pl/gaznik-japan-romet-zetka-125-zipp-manic-tribe-pz26-i2998339408.html

 

różnica cenowa znikoma więc wg was ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka to pewnie TPS, bez jego podłączenia też będzie hulał.

Pierwszego nie kupuj, bo niekompletny, o ile pływak może przełożysz to przepustnicę będziesz musiał dokupić.

Skoro leje się z gaźnika, przedmuchaj/zmień zaworek iglicowy, bo się zawiesza. Zamontuj filtr paliwa na przyszłość.

Uszczelnij, a najlepiej zmień ten "adapter" z rury PCV, bo jak łapie bokiem powietrze to nigdy nie dojdziesz do ładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za radę,

co do tego adaptera kupiłem juz z takowym rozwiązaniem i by nie łapał lewego powietrza wklejony jest na klej do szyb samochodowych więc niema mozliwości bo taki klej to nie przelewki kto stosowal ten wie :)

co do filterka mam założony na foto nie było bo kombinowałem już różne opcje

a co do zaworka iglicowego to komplet naprawczy tak jak pisałem 125 zł wiec tyle co używany ori

Jak widzisz kilka osób "poleca zamontować gaźnik z 2 opcji" czyli od rometa - chodzi mi o to czy np. ten podany będzie odpowiedni (chciałbym jeszcze troche nim pojeździć - choc nie ukrywam że po wakacjach che szukać dr350 a nie będę przeciez pisał w wakacyjnym ogłoszeniu że igła skoro igła nie jest chocby z uwagi na ten gaźnik

 

Co do Twojej wypowiedzi że bez tps tez powinien śmigać to powiem tak ze mozna kupic za 125 zł na aukcji niby kpl dobry ale ile w tym prawdy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Panowie mam pytanie, bo oglądając gaźniki od tego chińskiego Rometa widzę, że maja inny rozstaw śrub

w dr jest tak, że śruby rozstawione są 60 mm na cylindrze od ich środków a w chińskim gaźniku z tego, co czytam 45 mm

więc nie bardzo jest jak to sprzęgnąć

Pomóżcie, co nieco wiem, że trochę męczę, ale proszę o wyrozumiałość, bo znów mnie dobija ten gaźnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...