Skocz do zawartości

Zamiana za rs 125


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka to moj pierwszy post , więc prosze o wyrozumialosc . Panowie oraz panie mam dylemat i nieznam sie zbytnio na cenach tych motorkow ale chcialbym dosiaść rs 125 mam 17 lat wiec prawko A1 bede musial zrobic .

Przejdzmy do rzeczy mam 3 motorki

-kingway czoperka zebatka z przodu sie posypala zarejestrowany z salonu przebiegi dopisze pozniej jak sprawdze 2009 r

-aprille rx 50 zepsuta naprawa okolo 200 zl czesci ale niestety bez papierow

- derbi sende r 50 z papierkami 1995 r dziala nie katowana jezdzilem na niej okolo pol roku kupilem do niej nowy tlok, cylinder 50 , wal + korba , i tylko zostalo mi zalozyc czyli na zrobione na tych czesciach 0 km , sposrod tych wszystkich motorków jak na 50 jest silna a nawet bradzo

- (posiadam rowniez drebi fenix z papierami ale bez czegos tam i nie moge zarejestrowac zatarty jesli kogos interesuje ten motorek to tez jestem w stanie wymienic )

Wszystkie motorki ktore wymienilem chcialbym wymienic ewentualnie doplacic za Aprille rs 125 / 50 prosze o odp czy wogole jest sens pisac na forum takie cos czy poprostu nikt sie nie wymieni :) Dziekuje za przeczytanie moich wypocin :D

 

zdj dolącze pozniej

 

MOJE GG W RAZIE PYTAN 44507518

Edytowane przez SebaMR3XXX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie kategoria A1 to tylko strata kasy ze 125 będziesz chciał się szybko przesiąść a jeśli ta durna ustawa nie wejdzie to za rok już będziesz mógł zrobić normalne prawko a co lepsze kase z A1 odłożyć na coś większego;) ale to tylko moje zdanie;] pozdro.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamienić na pewno ktoś zamieni RS za tyle motorowerów,ale najlepiej posprzedawaj po koleji.Co do 125/50 to już duży wałek.Skąd wiesz czy się nie wezmą za to jak wejdzie kategoria AM?wtedy będzie wielka lipa.Poczekaj te poł roku i zrób normalne prawko A albo A2 w zależności od tego co tam pozmieniają.Teraz i tak koniec sezonu,a przy wieku 17 lat prawko A1 jest nieopłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał ze chcę aprilke 125 zerejstrowaną na 50 więc ja myślę że kogoś jednak namówisz ta derbi jest kluczowa tutaj. Może lepiej by było naprawić te rx za te jak mówisz 200zl . Powinnieś coś wyrwac z 1997+ . Poszukaj na Tablica.pl tam jest dużo tych aprilek widziałem też kilka zarejestrowanych na 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam znajomego co sprzedaje RS 125 ale już zarejestrowana na A1.

Chcesz to pogadam z nim wiem tylko że w kwietniu sprowadził to tego roku, jest to 1998r. (chyba) zachowana w idealnym stanie tylko pozostaje jeszcze cena tego moto.

Z tego co mówił to min. 5500 zł = motocykl + opony (nowe) + klatke do stuntu (nie używana na tym tylko na TZR)

Jak coś to pisz PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...