Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! na początek się przedstawie mam na imie Sebastian jak tu wszystkich fascynują mnie motory. moja przygoda zaczeła się od s51 na gt5 i 350ts ze swoich a wiadomo innymi sie przejeżdzałem co myślicie o tym motocyklu na pierwszy poważny słyszałem o tym motocyklu naprawde bardzo dużo dobrych informacji mam zamiar kupić 98-99 r pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem otym że każdy poleca od najsłabszych ale jakieś te pojecie mam. moja sąsiadka ma 50lat i i na pierwszy motor w tym wieku kupiła sobie 929 w tym wieku, jeżdziła do tej pory tylko na kursie!!! nawet sobie radzi miała jeden ślizg na drodze żwirowej przy zatrzymaniu ale to kobieta i200 kg cięzko jej utrzymać biore też pod uwage cbr 600 f4 . kolega mi mówił że w 900rr nie ma amortyzatora skrętu i że jak się przyśpiesza to trzęsie pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem otym że każdy poleca od najsłabszych ale jakieś te pojecie mam. moja sąsiadka ma 50lat i i na pierwszy motor w tym wieku kupiła sobie 929 w tym wieku, jeżdziła do tej pory tylko na kursie!!! nawet sobie radzi miała jeden ślizg na drodze żwirowej przy zatrzymaniu ale to kobieta i200 kg cięzko jej utrzymać biore też pod uwage cbr 600 f4 . kolega mi mówił że w 900rr nie ma amortyzatora skrętu i że jak się przyśpiesza to trzęsie pzdr

Weź F4, ma "łagodniejszą geometrię" i łatwiej sie prowadzi. Podam przykład: kolga na 1 moto kupił R6, mówiłem mu że to sprzęt o dość ostrym prowadzeniu itd, ale nie- kupił. Podczas jednego z wyjść odkręcił porządnie manete, jak Erka słapała szime to mało zawału nie dostał, od razu R6 poszła w sprzedaż i kupił CBR F3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie zależy ale facet mając wiecej siły utrzxymał by motor jak by mu się przechylił jak go zatrzyma kobieta jak to kobieta dużo jest takich że podczas problemu na drodze zamyka oczy i niech dzieje się co chce. więc będe musiał poważnie pomyślec nad tym f4 wiecie może jak to sie prowadzi? nikt u mnie tego nie ma do okoła same kawy pare gexów i r1. no i jakies wady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

nie nie zależy ale facet mając wiecej siły utrzxymał by motor jak by mu się przechylił jak go zatrzyma kobieta jak to kobieta dużo jest takich że podczas problemu na drodze zamyka oczy i niech dzieje się co chce. więc będe musiał poważnie pomyślec nad tym f4 wiecie może jak to sie prowadzi? nikt u mnie tego nie ma do okoła same kawy pare gexów i r1. no i jakies wady?

Byś się zdziwił i to mocno ;)

Są laski z jajami większymi niż twój biceps ;p

I to na serio nie ma ich malo na 2 kółkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...