Skocz do zawartości

Z cruisera na sportourera - CBR 1100XX


FhissT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...

 

zmieniłem pare detali... zielone pazury z konieczności, po zimie to sie zmieni ;)
jedyną naprawą od kupna byla wymiana sprężynki napinacza rozrządu za 20 PLN
reszta to eksploatacja i fanaberia:
-nowa opona tył,
-filtr K&N,
-świece irydy Denso,

-olej zmieniłem na półsyntetyk (Gulf 10w40), żadnych różnic

-nowa kanapa,

-ringi na felgi,

-kierunkowskazy przód clear, tył poliftingowe

-druciarstwo: przewiercony wydech aż do katów, które też pójdą won (żadnych róznic moc i spalanie, jest tylko głośniej i słuchać wiecej dudnienia zamiast buczenia)

do wymiany:
-łożyska głowki ramy, napęd (juz czeka najmocniejszy did), powoli klocki przód i tył się kończą
-wydechy w planach na coś głośnego w carbonie

-na koniec sezonu regulacja, czyszczenie wtrysku

Sprzęt zżera kupe kasy na paliwo bo jeżdżę nim trzy razy tyle co poprzednim moto ;) oby tak dalej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle ją dopieściłeś :)

A ja poszedłem w drugą stronę i kupiłem road star'a. Teraz z siodła nie chce mi się schodzić ;)

Każdy lubi w motocyklach coś innego - najważniejsze, że masz teraz fun z jazdy - tak trzymaj :buttrock:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

FhissT, a powiedz Ty Mi, jak przewiercić wydechy i czy faktycznie nie ma różnic w spalaniu?

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diabel, kwestia jest dyskusyjna, najpierw przewiercilem pierwsza przegrode wiertlem 25mm, po pewnym czasie przebilem druga ta dziurkowana, zrobilem test z pasazerem i kufrem co prawda ale przy mega spokojnej jezdzie do 120km/h spalila mi 7,4... Bogato. Uzyte dlugie wertlo... Bede robil jeszcze pomiary ale wydaje mi sie ze pali troche wiecej.

4w1 zawsze to koszty o polowe nizsze ale dla mnie iks wlasnie z dwoma wydechami sie zajebiscie podoba, zastanawiam sie nad oddaniem wydechow do edzia/montii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...