Skocz do zawartości

To sie w głowie nie mieści


noKio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

qrwa nie chce być monotonny

nie rób nic przeciwko sobie

' date='ale jak ja słysze takie wypowiedzi jak ta wyrzej to normalnie' date=' mnie chce je*nąć.. [/quote'']

nieprzejmuj się, mnie też

Chart człeku jest porównywalny z simsonem

Chart to polska podróbka Simsona' date='

' date='a nawet nie wiem czy nie lepszy..więc bez porównywań please,[/quote']

Dla mnie chartowi do simsona to bardzo, oj bardzo daleko.

chart jest większy' date=' wygląda jak motor, jest ładny i pojemny.. [/quote']

:lol: :lol: ...odnosze wrażenie że nigdy nie widiząleś simsona i masz porównanie tylko z ogarem... Zmieniałeś kiedyś dętke w Charcie :?:

I jest Rometem..

No właśnie :!: tutaj zrozumiałeś w czym rzecz :P

jak się okazuje niedocenionym

bo każdy woli simsona :roll: ...

 

Jeszcze chciałem dodać :

 

"Każdy chwali swoje"

 

"Gust jest jak tyłek, każdy ma swój"

 

Sory że odbiegłem od tematu.

 

dzisiaj zostałem mile zaskoczony, zaraz schodze do garażu i będe robił sprzegło a rano byłem w sklepie po tarczki. Koledzy nastraszyli mnie że to niewyobrażalne koszty więc zaopatrzyłem sie w 200pln przeznaczone na wykazd na wakacje i z bólem serca poszedłem je stracić,... i co sie oikazało... komplet tarczek kosztuje 27,50 (1 szt 5,50). Uradowany wyskoczyłem i pojechałem do domu ;) . Mam nadzieje że obedzie sie bez wymiany koszyka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, a więc tak.....

 

Chart jest większy, choćby nawet dla tego że simson ma koła 16, a charcisko 17.. A to istotna różnica..

Powiadasz żę chart jest podrubą simsona, owszem masz rację, jest, ale ja bym to określił nowym motorkiem wzorowanym na simsonie.. Wizualnie to jak dla mnie chart wymiata, technicznie już nie jest tak supcio, ale nie jest też źle...Co z tego że to romet.. Człowieku zauważ ile było wyprodukowanych chartów.. Bardzo mało, ja chciałem kupić to pzrez pół roku szukałem...tego było bardzo mało, w przeciwieństwie do Simsona..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simson ma 3.6 - tyle ile uciekło przez lata :D . Stosunek mieszanki 1:50. Ile charcior ma biegów. Dla mnie simson jest wygodniejszy, masywniejszy, ładniejszy dźwięk ma, ma bardziej rozbudowaną elektronike prawie jak motocykl i jak to mój kolega powiedział, to taka mała MZ, ostatnio qmpel się pomylił jak jechał na długich że to MZ :D :evil: , zmieniłem kask :( . Napewno chartem bym nie pojechał na wyjazd który planuje :D

 

Przypomne "Kazdy chwali swoje"

 

Pozdrawiam, szacunek dla posiadaczy chartów rometów, hayabus, simsonów, ogarówi motorynek :D :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty wogule wiesz jak wyglada chart, tak się składa zę chart jest wiekszy od simsona.. miałem to i to więc wiesz, mam wyczucie... I chart jest masywniejszy i bardziej przypomina motor (również MZ, bo on na niej był wzorowany) chart ma 3 biegi, ale były silniki 4 biegowe... Co do silnika owszem jest słabszym, ale wizualnie jak dla mnie to przewyższa simsona..

 

Ps. jechałes kiedyś na charcie.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rysiek24

a jak z niezawodnoscia charta simson byl niedozajezdzenia mialem sima 4 lata i tylko 1 raz rozbieralem silnik gdy pekl mi wal pod magnetem a tak czy descz czy zima kopa i pali nie robilem zadnych napraw tylko lac i jezdzic a np:obecna MZ 251 ktora mam starsznie sie psuje silnik znam na pamiec :D ale moze na taka trafilem poprzednia identyczna MZ ktora mi skradzono mialem rowny rok (dokladnie w rok po zakupie ukradziono mi ja ) i przez ten rok nie robilem nic poza czyszczeniem elementow wlaczajacych sprzeglo bo zacinaly sie po pewnym okresie pracy i wymiana tarcz sprzegla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chart jest wiekszy od simsona.. miałem to i to więc wiesz, mam wyczucie... I chart jest masywniejszy i bardziej przypomina motor

 

Hehe postawiłbyś se tego charta koło mojego byłego Simsona i zobaczył co wieksze i bardziej przypomina motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkich przerobek to ja tam nie mialem... :D Jak dla mnie chart to polska kopia simsona, która wyszła nieźle, ale nie tak jak powinna (co nie zmienia faktu ze to nasz najlepszy najlepszy motobicykl). Zanim kupiłem simsona przejeździłem sporo chartem, i potem mialem sobie takiego kupic. Ale wybrałem simsona, przywiozłem go jak worek po kartoflach, zrobiłem jak trzeba i nie załuje. Simson rlz :evil: i nie zmienia się nic :D

 

Off top: Kumpel w zeszłym roku kupił charta w czesciach i powiedzial ze zrobi z niego cudo.... 8) ale miał torche za mało cierpliwosci :) i chart poszedł z dymem (dosłownie) :laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chart czy Simson hmmmm najlepszy poczciwy Ogar :D:D m oj kolega ma simka i jest sporo niższy i bardzo awaryjny , niebylo 10 kilometrow zeby niemosial go pchać zeby znowu odpalil i teraz stoi w garazu i powiedzial ze go odda za zlom ;] a ja jezdze ogarkiem i jak jest problem z silnikiem to w 1 dzien jade do sklepu , rozbieram silnik w kladam częsci i skręcam i na wieczor znowu jeżdze ;-) Simson ma skomplikowany silnik w poruwnaniu do Jawy , Jawki i jeszce jakies zje*ane kuleczki dupeczki.............itd , w tej chwili nie zamienie mojego Ogara na zadnego Simsona , robilem dożo przy silniku i zajebiście się kręci i moc to okolo 3 KM , jak jeżdze we 2 osoby i kolega sie chce zemną scigac na jawce a on jest sam to biore go bez niczego a najbardziej nadrabiam na 1 biegu bo mam go o okolo 10 k/m dłuższy ........na 3 moge jechac bardzo lowno kolo 18 k./m we 2 osoby na prostej i jestem bardzo zadowolony , teraz szykuje motorek na wakacje bo jade na wioske i będziemy smigac 2 miechy.... i bedzie super.......w ostatnie wakacje zrobilem kolo 2 tyś k/m moze więcej , jezdzilem od rana do wieczora tylko na obiadki wpadalem ;D beny szlo okolo 3 L dziennie:D dobrze ze babka ma sporo kasy to dawała <lol>ale cotam Naraa

 

PS;Pozdrowienia dla posiadaczy Ogarów i innych Motocyklistow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chart czy Simson hmmmm najlepszy poczciwy Ogar :D:D m oj kolega ma simka i jest sporo niższy i bardzo awaryjny , niebylo 10 kilometrow zeby niemosial go pchać zeby znowu odpalil i teraz stoi w garazu i powiedzial ze go odda za zlom ;] a ja jezdze ogarkiem i jak jest problem z silnikiem to w 1 dzien jade do sklepu , rozbieram silnik w kladam częsci i skręcam i na wieczor znowu jeżdze ;-) Simson ma skomplikowany silnik w poruwnaniu do Jawy , Jawki i jeszce jakies zje*ane kuleczki dupeczki.............itd , w tej chwili nie zamienie mojego Ogara na zadnego Simsona , robilem dożo przy silniku i zajebiście się kręci i moc to okolo 3 KM , jak jeżdze we 2 osoby i kolega sie chce zemną scigac na jawce a on jest sam to biore go bez niczego a najbardziej nadrabiam na 1 biegu bo mam go o okolo 10 k/m dłuższy ........na 3 moge jechac bardzo lowno kolo 18 k./m we 2 osoby na prostej i jestem bardzo zadowolony , teraz szykuje motorek na wakacje bo jade na wioske i będziemy smigac 2 miechy.... i bedzie super.......w ostatnie wakacje zrobilem kolo 2 tyś k/m moze więcej , jezdzilem od rana do wieczora tylko na obiadki wpadalem ;D beny szlo okolo 3 L dziennie:D dobrze ze babka ma sporo kasy to dawała <lol>ale cotam Naraa

 

PS;Pozdrowienia dla posiadaczy Ogarów i innych Motocyklistow

 

Ja swojego Simsona mialem w stanie dosłownie straszym, niekompletnym w ok 60%. I przez rok zrobilem tak ze pewnie do tej pory jezdzi, trza troche cierpliwosci a nie z młotkiem do wszystkiego...

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaję mi się że nie ma co poruwnywać, charta lub simsona z Ogarem.. jakby to powiedzieć Ogar to inna epoka... Staroświecki, aczkolwiek w miarę dobry (jak na polskie drogi).. Tylko te z czeskim silnikiem bo to ma kopyto, a to silnikiem dezametu (205) to kapa jak 102.... Ale poruwnywanie ogara z chartem lub simsonem nie jest mądre...Bo przewage w/w widać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem wczoraj na harcie...... Miałem napisac jaki on to nie zly ale i tak cię nie przekonam.

 

Niezgodze się jedynie z tobą że hart wygląda jak motocykl, przecież ogar jest ładniejszy od harta :buttrock: :D :D

 

 

No nic, dla mnie temat skończony bo będizmey sie cały czas powtarzać.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...