Skocz do zawartości

wyprawa Rumunia 2012 ! - RELACJA


Dudinozor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli posiadacie facebooka część fotek możecie zobaczyć na moim profilu http://www.facebook....100000895466297

a jeżeli będzie się podobało na Fb dodałem tez link do całej paczki zdjęć z mojego aparatu

Pozdrawiam :)))

 

post-59189-0-59489900-1344541751_thumb.jpg

 

post-59189-0-29476700-1344542184_thumb.jpg

 

post-59189-0-25131000-1344542418_thumb.jpg

post-59189-0-13418100-1344542263_thumb.jpg

Edytowane przez foresst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palinke piliscie biala czy w kolorze slabej herbaty ??

A opis fajny, mil osie czyta, jak dobra ksiazke :)

 

Od 2 lat mysle juz o podobnej wyprawie.

Mam znajomych w Sibil i w tym roku im obiecalem ze za rok w maju pojawie sie w odwiedzinach.

Poradzili mi jednak bym odpuscil sobie ich morze bo generalnie nie ma tam nic ciekaego poza woda, wysokimi cenami i duza iloscia ludzi :P

Z powodow czasowo - finansowych zapewne ogranicze sie tylko do okolo 8-9 dni max.

Wycieczke zapewne ograniczymy tylk odo translapiny i transfogaru.

Mysle ze 3-3,5 tys km powinno starczyc, zracji iz do Sibil mam z domu troche ponad 1000 km

Potrafil bys w przyblizeniu napisac ile Ci z twojej wydanej kwoty poszlo na owies dla kunia, ile na spanie i zarcie ??

Paliwo maja podobnie jak u nas. Ceny jadla tez zbizone.

Licze ze Devilka w 2 osoby by sie zmiescila mi w spalaniu max 5 litrow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny żarcia na Rumuni są takie same jak u nas więc wszystko zależy jak jesz , benzynka kosztuje podobnie a najtańsze jest spanie -za noclek w motelach, hotelikach i pensjonatach od 25 zeta do 35 zeta za osobę (oczywiście możesz spać za free pod namiotem gdzie popadnie). Ogólnie bez oszczędzania ale w ramach rozsądku (omijaliśmy restauracje) wyszło do 2000 do 2300 na osobę cały wyjazd. W przyszłym roku chyba powtarzam Rumunie bo zakochałem się w tym kraju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyscie jechali w 2013 w majowke to sie pisze :)

Z tym ze pewnie bym wrocil ciut wczesnije.Pozdrawiam.

P:S Fotki na FB obejrzalem i jestem pod wrazeniem.

 

obawiam sie, że w majówke to ani alpina ani fogaraska są nieprzejezdne, jezeli masz zamiar zwiedzać wysokie karpaty to najwcześniej póżny czerwiec.

 

Mici co do przyszłego roku Rumunia albo szeroko pojęte bałkany :) Mnie Chorwacja ciekawi, Czarnogóra i Albania. O Kosowo też bym zachaczył. Wszędzie bym pojechał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecie ja zawsze poważny jestem :icon_mrgreen: , a traska jest do zrobienia tylko trzeba troszku ją pokręcić szczególnie na Kosowo, Bośnię i trza poczytać o Albanii gdzie ,co i jak. Grecja to tylko trzy ,cztery miejsca do luknięcia , morze do przekąpania , Istambuł to tylko kebab , Błękitny Meczet i takie tam. Bułgaria to tylko .... no tylko i nic więcej :flesje: . I moja kochana Rumunia.......... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha Mici ale żeś mnie rozbawił :-) Ja taka trasę wytrzymam czasowo , a reszta niech już teraz zamawia miesiąc urlopu :->

 

z urlopem u mnie problemu nie bedzie :D gorzej z dupskiem hahaha

bym musiał zapasowy tyłek do kufra zabrac :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...