Skocz do zawartości

Długie śruby zabezpieczające do kół


J.Pastor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, kupię komplet długich śrub zabezpieczających (4szt.) 12 x 1,25 stożek, l=60mm. Jak ktoś ma takie śrubki to poproszę, ew. jakiś namiar, link. Patrzyłem na allegro i nie widzę. Z krótkimi nie ma problemu a długie jakoś trudniej trafić.

 

pzdr. pastor.

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dzienx :)

 

 

A po co to komu?

Kradną jeszcze koła jak w minionym okresie?

 

dzięki za namiary,

autorowi tematu jest to potrzebne ;)

tak, kradną jeszcze bardziej niż kiedyś, szczególnie gdy za cene kółek można np. kupić motocykl,

a jedziesz akurat do kobitki i bryke zostawiasz na noc na 40-tysięcznym osiedlu raperów :laugh:

 

pzdr.

 

 

 

Temat dalej aktualny, jak ktoś ma to śmiało, a ja sprawdze bo miałem kiedyś śrubki tylko przypomne sobie od kogo (Królak ?) i baaaaaaaaardzo źle sie odkręcały tym firmowym kluczem.

Edytowane przez J.Pastor

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to odkręcanie to takie średnie ale jak potrzeba nietypowej śruby to co zrobić

koła jak koła, mnie i ojcu parę razy na parkingu poluzowali nakrętki, zabić takich....

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnej nocy przed moim blokiem zalatwili 6 samochodow malo tego wszystkie samochody zostaly postawione na ceglach a pozniej z nich zrzucone wiec pogiely sie tarcze tlumiki i inne bajery ktore byly naj nizej wiec cena naprawy niestety wzrosla i takich debili nalezalo by ukamieniowac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem problem kiedyś żeby takie znależć(do W140 - naprawde nietypowe śruby).

I znalazłem na allegro.

 

Lukam na allegro, jasna sprawa. Pytam też forumowiczów bo to zawsze więcej opcji. Dzięki wszystkim za wypowiedzi. Nawet znalazłem fajne ale najdłuższe to 50mm. Coś sie znajdzie na pewno. Z tymi od Królaka sie wstrzymam na razie, może coś ciekawszego znajdę.

 

pzdr.

Edytowane przez J.Pastor

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...