Skocz do zawartości

Rękawice Arlen Ness vs Berik vs IXS


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

To nawet nie o to chodzi. Po prostu nigdzie niczego nie ma. Tylko Dainese ma dobrego importera, jak się okazuje.

 

To właśnie o to chodzi. Ludzie w wiekszości kupują używki lub tanioche bo zarobki na nic innego nie pozwalaja. Ceny mamy europejskie a zarobki afrykańskie.

Jak ludzie maja pieniadze to kupuja i wszystko sie kreci i nikt nie szuka aby taniej i wtedy podróby nie maja racji bytu.

Jestem teraz w szwecji i koledzy z mojej firmy zatrudnieni przez oddzial szwedzki zarabiaja ok 10x wiecej. Reszta towarów jest droższa ale bardzo dobrej jakości.

 

Benzyna w tej samej cenie co w polsce. (jesteśmy jeszcze mniejsi niz prawdziwa europa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może coś dopisze i komuś się przyda. Użytkuje Berik 4926 Motegi - 6 sezon w różnych warunkach - od słonća po ulewy, od lipca po grudzień, od sportowych motocykli po turystyki. Trzymają sie idealnie, jedynie na palcach gdzie trzymam klamkę od przedniego hamulca minimalnie zeszła farba ponadto są w idealnym stanie. Ogólnie jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam.

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam M-kę w tych Spidi. Z tego co pamiętam, to Alpinestarts/Dainese też M na mnie pasowały, więc Spidi raczej nie odbiega. Sprzedają coś ze Spidi w Moto-Akcesoriach, także śmiało przymierzaj i nie miej skrupułów - doj...li ze 200% marży na ten towar.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...