Skocz do zawartości

Kawasaki GPZ 500 - koło magnesowe, zapłon, moduł zapłonowy


saqul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy pelnym otwarciu przepustnicy przyspiesza normalnie?

raczej tak nie ma jakichś zapadów czy dziur (lekko się ślizga sprzęgło ale to inna bajka muszę przełożyć ze starego silnika)

 

 

Shinigami

 

jak dobrze zrozumiałem mam z góry przez motylka pompować powietrze zatkać od strony filtra i od strony garów i szukać lewego powietrza ?

bo jeżeli tak to chyba tego jeszcze nie robiłem ale nie wydaje mi się żebym coś znalazł jak będzie chwila rozbiorę i zobaczę.

Edytowane przez TommyLeeJons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakimi wakuometrami synchronizowałeś przepustnice?

długa rurka igły idt. podobno wystarczy żeby zsynchronizować, ale ja miałem z tym nie lada problem i przez to zastanawiałem się czy zawory dobrze zrobiłem ale raczej dobrze. Dzisiaj jeszcze jeździłem i jak jadę to jest ok tylko ma lekkie drgania przy 110 ale jak chwilę wolniej pojadę że minimalnie temp wzrośnie to już ob nowa bajka zwiększające się obroty a raczej zatrzymujące się podczas oddawania gazu, przy jeździe też mam takie wrażenie że podczas oddania gazu reaguje z opóźnieniem i dopiero za chwile odejmuje tak dość gwałtownie gaz jakbym to robił szybciej niż w rzeczywistości się to dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczy. Jak dla mnie problem lezy w zlej synchronizacji i regulacji skladu mieszanki podstawowej.

jak mi to mechanicy robili (bo robili) to było jeszcze gorzej na wolnych pracował równo ale później tylko gorzej, po remoncie w warsztacie uznałem że jestem dużo lepszy dokładniejszy i porządniejszy od nich. Nawalili mi sylikonu do silnika (uszczelniali obieg wody który nie ciekł !!) zamiast użyć uszczelek po UWAGA 20 GROSZY wiem bo zmieniałem. ja po prostu jutro rozbieram gaźnik składam od nowa wszystkie ustawienia na manuala i przejadę się konkretniej tak jak dzisiaj z 30 km i zobaczę co będzie oczywiście świeczki sobie obejrzę przy okazji bo teraz miały prawo się odpowiednio dopalić i jest co sprawdzać

nie wiem czy wkleiło się ale

post-64027-0-40802200-1345633860_thumb.jpg

post-64027-0-55368300-1345633966_thumb.jpg

Edytowane przez TommyLeeJons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś nie mogę z edytować piszę nową odpowiedź a raczej wklejam zdjęcia

mam mały problem z konwertowaniem zdjęć bo tylko 1MB rozmiaru można teraz nie mam czasu może wieczorem wrzucę jak mi się uda przerobić

post-64027-0-26101400-1345709569_thumb.jpg

Edytowane przez TommyLeeJons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...